0

Gravitacinė rinkodara

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955460961

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gravitacinė rinkodara" aprašymas

Kiekvienas verslininkas pasaulyje turėtų nusipirkti keletą knygos "Gravitacinė rinkodara. Mokslas, kaip pritraukti pirkėjus" egzempliorių ir visada juos laikyti šalia...

Kodėl? Todėl, kad tai yra perversmą sukelianti knyga, kuri akimirksniu gali pakeisti jo verslą!


Ši knyga "Gravitacinė rinkodara. Mokslas, kaip pritraukti pirkėjus" pateikia naujoviškus būdus išsiskirti iš minios ir pritraukti būtent tuos klientus, kurių jūs norite, kurių jums reikia ir kokių nusipelnote. "Gravitacinė rinkodara" yra jūsų vedlys, padedantis patenkinti nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius.

Knygoje mokoma, kaip akimirksniu užmegzti emocijomis paremtus savitarpio santykius.

Čia nėra bandymų laimėti apdovanojimus už kūrybingumą. Čia yra tik primygtinis raginimas sukurti įtikinamą savo žinios pasiuntimo būdą, kuris pakeičia žmonių mąstyseną.


Jimmy Vee, Travisas Milleris ir Joelas Baueris pateikia idėjas, kruopščiai išbandytas ir įrodytas tūkstančiuose skirtingų kolektyvų, visa, apie ką jie rašo, jų pačių išsamiai išnagrinėta ir griežtai įvertinta. Jimmy Vee ir Travisas Milleris yra jauni verslininkai, turintys potraukį mokyti ir įkvėpti kitus kurti verslą, kuris būtų malonus, paprastas ir klestintis (MPK). Jų rinkodaros įžvalgos buvo pritaikytos įvairiose pasaulio šalyse, tokiose kaip Kinija, Lenkija, Didžioji Britanija, Olandija, Pietų Afrika ir Kanada.

Joelas Baueris, pasak laikraščio Wall Street Journal Online, yra "neabejotinai didžiausias prekybos parodų sėkmės kūrėjas". Naudodamas prikaustančią dėmesį magijos, hipnozės, įtikinėjimo pirkti ir šou šėlsmo sintezę, Joelas parodose suburia minias iš praeivių ir paverčia juos noriais savo klientų pirkėjais.


Iš anglų kalbos vertė Kęstutis Mickus

Parašykite atsiliepimą apie "Gravitacinė rinkodara"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gravitacinė rinkodara, kurią skaitytojams dovanoja Jimmy Vee, Travis Miller, Joel Bauer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jimmy Vee, Travis Miller, Joel Bauer su knyga Gravitacinė rinkodara jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gravitacinė rinkodara patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jimmy Vee, Travis Miller, Joel Bauer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gravitacinė rinkodara palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gravitacinė rinkodara" perkama kartu