Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gražiausios Antikos sakmės

Kaina internetu: 22,49 €
Kaina knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 6,50 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 22.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gražiausios Antikos sakmės" aprašymas

Vokiečių autoriaus Gustav Schwab knygoje „Gražiausios Antikos sakmės“ surinktos gerai žinomos graikų ir romėnų sakmės. Rinkinys pirmą kartą buvo išleistas 1840-ais metais, tačiau šiandien neprarado nei savo svarbos, nei populiarumo.

Koks pasaulis būtų be Heraklio, Iliados ir gražiosios Helenės? Sunku net įsivaizduoti, nes klasikinės antikos legendos glaudžiai persipynė su Europos kultūros istorija ir tapo daugelio kūrinių atspirties tašku. Visas sakmes ir mitus rasti vienoje vietoje gana sunku, todėl knyga „Gražiausios Antikos sakmės“ yra ypač vertinga.

Nuo ugnį iš dievų vagiančio Prometėjo iki fatališkosios Helenės, nuo Jasono iki Edipo, šis antikos mitų ir sakmių rinkinys – kultūrinis palikimas. Rašytojo Gustav Schwab surinkti ir perrašyti mitai išlaiko jaudinančią originalių Sofoklio, Euripido, Homero ir Aischilo kūrinių dramą bei galią.

Šioje knygoje rasite pasakojimus apie Prometėją, Persėją, Ikarą, Jasoną ir Argonautus, Heraklį, Medėją, Edipą, Antigonę, Orfėją ir Euridikę, Troją ir medinį arklį, Achilą, Hektorą, Penelopę, Andromedą, Odisėją ir jo nuotykius. „Gražiausios Antikos sakmės“ apima ir pasakojimus apie mažiau žinomus herojus ar įvykius. Mitologinės sakmės liudija dievų ir pusdievių didybę bei žmogiškąsias ydas, mūšių ir meilės epus bei jaudinančias tragedijas.

Rašytojo Gustav Schwab meistriškumo dėka šios istorijos tapo prieinamos bet kokio amžiaus skaitytojams.

Sakmes autorius surinko iš įvairių šaltinių, todėl galimos skirtingos istorijų versijos. Knyga „Gražiausios Antikos sakmės“ rekomenduojama visiems besidomintiems mitologija ir klasikiniais kūriniais.

Gustav Schwab (1792-1850) – vokiečių rašytojas, pastorius ir leidėjas. Jis parengė įvairių knygų. Tarp jų ir nuo originalaus folkloro nenukrypstančios perpasakotos vokiečių sakmės, poezijos žanro kūriniai, taip pat antikos mitologija. „Gražiausios Antikos sakmės“ iki šiol plačiai skaitomos vokiečių mokyklose bei verčiamos į įvairias pasaulio kalbas.

Domitės mitologija, istorija ir klasikine literatūra? Tuomet šią knygą būtina įsigyti internetu. Jūsų laukia nepakartojami žinomų antikos mitų veikėjų nuotykiai ir niekada nepabostantys siužetai. Pirkti online paprasta, o dažnai ir pigiau. Išpardavimų ir akcijų metu viliojame apsipirkti geromis kainomis. Knygyne rasite tiek apžvalgose ir atsiliepimuose puikiai įvertintų skaitinių, tiek visai šviežių naujienų. Rinkdamiesi atsižvelkite į santrauką, trumpą aprašymą, puslapių skaičių, pavartykite ištraukas.


  • Pavadinimas originalo kalba: DIE SCHÖNSTEN SAGEN
  • Autorius: Gustav Shwab
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986163862
  • Vertėjas: Adelė Laigonaitė, Antanas Žukas
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gražiausios Antikos sakmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gražiausios Antikos sakmės", Gustav Shwab. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gustav Shwab su knyga "Gražiausios Antikos sakmės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gražiausios Antikos sakmės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gustav Shwab. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gražiausios Antikos sakmės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gražiausios Antikos sakmės" perkama kartu