⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-04-29 Rima

Gerai, kad yra tokių knygų, nes jau baigiame pamiršti lietuvių legendas. Labai puiki, informatyvi, vaikams naudinga


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" aprašymas

Iš neišsemiamos versmės lietuviškų legendų bei padavimų į šią knygą "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" atrinktos ir pačios žinomiausios, ir mažiau girdėtos, bet ne mažiau įdomios ir žavinčios skaitytojo vaizduotę. Lizdeika, Geležinis vilkas, Vilniaus įkūrimas, Jūratė ir Kastytis, Kęstučio laidotuvės... Tikriausiai kiekvienas mažas ir didelis žino šiuos nuostabius kūrinius.

Tačiau ar žinote, kaip pasak legendos buvo pastatyta įspūdinga šventos Onos bažnyčia ir koks su ta statyba susijęs tragiškas nutikimas, koks užkeikimas teko Kauno pilyje buvusiems kareiviams, iš kur kilo Utenos ar Jurbarko pavadinimas, kaip atsirado Vištyčio ežeras? O žavus pasakojimas apie lakštingalą ir rožę, savo grožiu ir poetiniu subtilumu prilygstantis gražiausiems Europos tautų kūriniams.

Tačiau tai dar ne viskas. Šioje knygoje "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" galėsite perskaityti apie žiaurųjį poną Čičinską, kurio po mirties net žemė nenorėjo priimti ir kas rytą išmesdavo iš kapo duobės jo kūną, apie šiurpius nuotykius švento Jono bažnyčioje, apie baisųjį Stagių poną Astiką, kurį už jo nuodėmes žemė prarijo su visu dvaru, apie priešų apgultos Ragainės pilies gynėjų linksmus nutikimus ir liūdnai pasibaigusį kaimo bernų mėginimą tamsią naktį ant Rambyno kalno įveikti patį velnią.

Šioje knygoje taip pat - užkekti piliakalniai, stebuklingi akmenys, milžinai, prakeikti turtai, paslaptingai per naktį iš dangaus nusileidžiantys ežerai..

Kad sužinotumėte dar daugiau stebuklingų nutikimų, kvapą gniaužiančių nuotykių, paslaptingų įvykių ir didvyriškų žygdarbių, jums tereikia imti ir perskaityti knygą "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai".


Iliustravo Edita Žumbakytė

  • Autorius: Sud. Matas Lapė
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955407959

2013-04-29

Gerai, kad yra tokių knygų, nes jau baigiame pamiršti lietuvių legendas. Labai puiki, informatyvi, vaikams naudinga

2013-03-01

man patiko ši knyga, nes įdomi

Parašykite atsiliepimą apie "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai", Sud. Matas Lapė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Matas Lapė su knyga "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Matas Lapė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gražiausios lietuvių legendos ir padavimai" perkama kartu