0

Gražiausios lietuvių sakmės

5.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-12-05 Viktorija

Skaitau sunui (jam beveik 5 metai), ir jam labai patinka. Pasakojimai neilgi, bet pabaiga visad nenuspejama. Geras rasymo stilius, ko pasisgendu daugumoje naujai isleistose pasaku zanro knygose :) Rekomenduoju!

Informacija

Gražiausios lietuvių sakmės

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094400094

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gražiausios lietuvių sakmės" aprašymas

Nuostabus ir paslaptingas sakmių pasaulis. Čia gyvena laumės, kaukai, aitvarai, velniai ir daugybė kitų fantastinių būtybių. Tačiau jos nėra nutolusios, o veikia kažkur čia pat šalia mūsų: tūno pasislėpusios už krūmo, slepiasi tuščioje pirtyje, tamsioje klėtyje arba tyko už sienos kamaroje. Tereikia, kad nusileistų saulė, ateitų sutemos, ir štai tada jos pasirodo. Bent taip tikėjo mūsų protėviai. Todėl ir privengdavo ne tik tuščiu keliu naktį eiti, bet net koją į lauką iškelti. Ką gali žinoti, ką ten sutiksi pravėręs duris ir kas iš tamsos įsibraus į vidų.


Tačiau ne visos sakmės šioje knygoje "Gražiausios lietuvių sakmės" yra baugokos ir paslaptingos. Yra ir tokių linksmų, kad negali jų skaityti nesikvatodamas. O kai užverti paskutinį puslapį, pasidaro taip liūdna, kad vėl norisi knygą atsiversti iš pradžių ir skaityti dar ir dar kartą. Tokios jau tos sakmės. Baugios, linksmos ir nuostabios.


Iliustravo Edita Žumbakytė

2013-12-05

Skaitau sunui (jam beveik 5 metai), ir jam labai patinka. Pasakojimai neilgi, bet pabaiga visad nenuspejama. Geras rasymo stilius, ko pasisgendu daugumoje naujai isleistose pasaku zanro knygose :) Rekomenduoju!

2013-08-16

Man visai patiko, perskaičiau per vasarą

2013-04-29

Labai įvairiapusiška, gali daug sužinoti, daug papasakoti

2013-04-24

Puiki knyga, labai vertinga kalba

Parašykite atsiliepimą apie "Gražiausios lietuvių sakmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gražiausios lietuvių sakmės, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Matas Lapė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Matas Lapė su knyga Gražiausios lietuvių sakmės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gražiausios lietuvių sakmės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Matas Lapė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gražiausios lietuvių sakmės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gražiausios lietuvių sakmės" perkama kartu