0

Grąžink mane

  • Nuolaida knygai -54%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Grąžink mane

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786094800559

2021-03-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Grąžink mane" aprašymas

Anglų rašytojos, tikros įtampos ir psichologinių trilerių meistrės B. A. Paris knyga „Grąžink mane“ sukels begales klausimų, išlaikys nežinomybę ir audrins vaizduotę iki paskutinio puslapio. Tai pasakojimas apie dingusią moterį ir keistus ženklus, kurie gąsdina jos buvusį vaikiną ir seserį. Ar gali būti, kad ji grįžo?


Ji dingo. Jis gyveno toliau. Visos paslaptys buvo saugios – iki dabar. 


Finas ir Leila yra jauni, įsimylėję ir jiems dabar atostogos. Jie važiuoja greitkeliu, kai Finas nusprendžia sustoti poilsio aikštelėje pasinaudoti tualetu. Jis iššoka iš automobilio, užrakina duris ir nueina. Kai grįžta – Leilos nebėra. Daugiau jis jos nematė. Tokią istoriją Finas papasakoja ir policijai. Tačiau tai nėra visa istorija.


Praėjus daugiau nei dešimtmečiui Finas kuria naują gyvenimą su Leilos seserimi Elena. Juos suartino bendras gedulas ir jiedu liko drauge. Tačiau yra kažkas, ko Finas apie Eleną vis dar nesupranta. Jo širdis nori tikėti, kad ji skirta jam, nors šeštasis jausmas kužda nepasitikėti Elena.


Prieš pat Fino ir Elenos vestuves, Finas sulaukia telefono skambučio. Kai kas iš jo praeities matė Leilą. Yra ir kitų užuominų. Prie Fino ir Elenos namų atsiranda seni Leilos daiktai. Slaptos žinutės, užuominos, įspėjimai. Jei Leila gyva, ko ji nori? Ir kiek ji žino?


Romanas „Grąžink mane“ – tai psichologinis trileris, kuris privers jus abejoti viskuo iki pat pribloškiančios kulminacijos.„Štai dėl tokių nuostabių knygų kaip „Grąžink mane“ mes dabar gyvename naujajame saspenso aukso amžiuje.“


Lee Child, rašytojas, knygų „Nesidairyk atgal“, „Vienas šūvis“ autorius


„Išskirtinis, hičkokiškas trileris… B. A. Paris sąžiningai žaidžia su skaitytoju vesdama jį iki malonios atomazgos. Gudraus psichologinio saspenso gerbėjai bus ypatingai apdovanoti.“

Publishers Weekly


„B. A Paris sukuria gerą siužetą ir įneša šiek tiek naujo vėjo į seną geros ir blogos sesers charakterių dinamiką.“

New York Times Book Review


B. A. Paris užaugo Anglijoje, tačiau ilgiausiai gyveno Prancūzijoje. Ji dirbo finansų srityje, mokytojavo. Šiuo metu gyvena Didžiojoje Britanijoje su vyru, turi penkias dukras. „Grąžink mane“ yra trečioji jos knyga. Pirmosios dvi – „Anapus uždarų durų“ ir „Palūžusi“ sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo.


Iš anglų kalbos vertė Laima Pacevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Grąžink mane"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Grąžink mane, kurią skaitytojams dovanoja B. A. Paris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar B. A. Paris su knyga Grąžink mane jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Grąžink mane patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. A. Paris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Grąžink mane palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Grąžink mane" perkama kartu