0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gražuolė ir Pabaisa

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-05 Viltė

Niekada neatsibostanti klasika, ugdanti vaiko suvokimą apie gėrio ir blogio sampratą pasaulyje, mokanti žvelgti ne į išorę, o tai kas slypi kiekvieno viduje. Puikiai iliustruota, geras formatas. Malonu skaityti ir vartyti.

Gražuolė ir Pabaisa


2021-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gražuolė ir Pabaisa" aprašymas

Mergaitė buvo tokia graži, kad visi ją vadino Gražuole. Ji buvo dora ir kantri, niekada nesiskųsdavo ir be galo mylėjo tėvą, kuris kaip įmanydamas stengėsi pasirūpinti savo vaikų laime.

Kaip pasikeičia žmonių likimai praradus turtus? Vieną dieną Gražuolės tėvas pasiklysta miške ir patenka į paslaptingus Pabaisos rūmus. Dosnusis padaras išgelbsti jam gyvybę. Tačiau nuskynęs rožę iš rūmų sodo, kad galėtų ją padovanoti dukteriai, tėvas užsitraukia Pabaisos pyktį.

Skaitytojus pakerės rūmuose vykstantys stebuklai, Pabaisos gerumas, Gražuolės kuklumas ir netikėta laimė.

„Gražuolė ir Pabaisa“ – visiems puikiai žinomas kūrinys, primenantis paprastas tiesas ir pamatines vertybes. Tai pasaka apie pabaisa paverstą princą ir nuoširdžią mergaitę, kuri jį pamilsta. Už kuklumą ir tyrą širdį galiausiai atlyginama, o už viską svarbiau – gėris ir teisingi pasirinkimai.

Jeanne-Marie Leprince de Beaumont (Žana Mari Leprens de Bomon, 1711–1776) buvo pedagogė, žurnalistė ir rašytoja. Ji yra daugelio klasikinių pasakų vaikams ir jaunimui autorė. Originalų pasakos tekstą iš prancūzų kalbos išvertė patyrusi vertėja Diana Bučiūtė.

Knygą meniškais piešiniais papuošė italų dailininkė Manuela Adreani, Lietuvos skaitytojams jau pažįstama iš Antoine’o de Saint-Exupéry knygos „Mažasis princas“ ir Hanso Christiano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ iliustracijų.


  • Autorius: 4 FUN
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 24x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417405

2021-05-05

Niekada neatsibostanti klasika, ugdanti vaiko suvokimą apie gėrio ir blogio sampratą pasaulyje, mokanti žvelgti ne į išorę, o tai kas slypi kiekvieno viduje. Puikiai iliustruota, geras formatas. Malonu skaityti ir vartyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Gražuolė ir Pabaisa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakų knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gražuolė ir Pabaisa, kurį parašė 4 FUN. Siūlome ne tik išsamų Gražuolė ir Pabaisa aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido 4 FUN. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gražuolė ir Pabaisa. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gražuolė ir Pabaisa dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gražuolė ir Pabaisa" perkama kartu