⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gražuolė ir Pabaisa

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-10 Joleta G.

Labai graži knyga, puikios iliustracijos.


2022-08-31 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gražuolė ir Pabaisa" aprašymas

„Gražuolė ir Pabaisa“ - Jeanne-Marie Leprince de Beaumont pasaka.

Pikta ragana paverčia pasipūtusį princą šlykščia Pabaisa, o jo tarnus - namų rakandais. Tik nesavanaudiška meilė ir tauri širdis gali atversti juos žmonėmis ir grąžinti į gyvenimą girioje merdinčią pilį.

Ar pamils Gražuolė Pabaisą?

Ar užteks jai drąsos?

Laiko liko visai nedaug...

Jeanne-Marie Leprince de Beaumont (Žana Mari Leprens de Bomon, 1711–1776) buvo pedagogė, žurnalistė ir rašytoja. Ji yra daugelio klasikinių pasakų vaikams ir jaunimui autorė. Originalų pasakos tekstą iš prancūzų kalbos išvertė patyrusi vertėja Diana Bučiūtė.

Knygą iliustravo italų dailininkė Manuela Adreani, jau pažįstama iš Antoine’o de Saint-Exupéry knygos „Mažasis princas“ ir Hanso Christiano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ meniškų piešinių.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 24x33, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417405

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-10

Labai graži knyga, puikios iliustracijos.

2021-05-05

Niekada neatsibostanti klasika, ugdanti vaiko suvokimą apie gėrio ir blogio sampratą pasaulyje, mokanti žvelgti ne į išorę, o tai kas slypi kiekvieno viduje. Puikiai iliustruota, geras formatas. Malonu skaityti ir vartyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Gražuolė ir Pabaisa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gražuolė ir Pabaisa", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Gražuolė ir Pabaisa" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gražuolė ir Pabaisa". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gražuolė ir Pabaisa" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gražuolė ir Pabaisa" perkama kartu