0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gražuolė Lietuva

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Gražuolė Lietuva


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 18.89 SoldOut
Knygos "Gražuolė Lietuva" aprašymas
"Šventumas iš žemės, iš galvojimo apie ją."
Justinas Marcinkevičius

Jūsų rankose pirmasis fotografijų albumas, kuriame sudėtas Lietuvos gamtos pasaulis, kuriame gėlių, žvėrių ir paukščių diena tampa paveikslu pilnu gyvenimo garsų, kuriame žydintys rugiai lyg audeklu sušildo žmogaus lemtį ir tarsi kreipiasi į kiekvieną asmeniškai: skubantis žmogau, iš visur ir į visur einantis — sustok ir prisiglausk prie gamtos.
Tu gyveni šalyje, kur medžiai beria auksą, kur Bangpūtys žaidžia su vėjo blaškomais kalnais, smėlio kopomis, kur tik Baltijos jūros paplūdimiuose gali pamatyti Gintarinę bangą. O dar jei einant kaimo keliuku virš kabančio mėnulio praskris žalvarnis, pajusi – dainuoja širdis kai per Lietuvą eina. Ir tu jau vaizdo pasakojimo galioje, kuri įpila į tavo dvasią ir gyvą širdį dar daugiaugrožio. Ir tau daug lengviau nugalėti savo vidines užtvankas ir barjerus, nes tu – nevienišas šiame grožio kelyje.

"Lietuva gražuolė" - Ričardas Anusauskas kartu su Justino Marcinkevčiaus, Jurgitos Vilčinskienės ir Joanos Anusauskienės poezija bei mintimis.


Parašykite atsiliepimą apie "Gražuolė Lietuva"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gražuolė Lietuva", kurią skaitytojams dovanoja Ričardas Anusauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ričardas Anusauskas su knyga "Gražuolė Lietuva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gražuolė Lietuva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ričardas Anusauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gražuolė Lietuva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gražuolė Lietuva" perkama kartu