-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais" aprašymas

Natūralių liaudies medicinos priemonių, metodų ir literatūros apie tai yra labai daug, bet paprastam žmogui labai sunku šioje daugybėje susigaudyti, ypatingai tada, kai nutiko nelaimė ar prasidėjo priepuolis. Tokiu atveju sunku prasibrauti per kalnus panašios literatūros, todėl išleidome šią brošiūrą, kurią reikėtų žinoti mintinai, kad tai atvejais, kai kas nutinka Jums patiems ar jūsų draugams, Jūs greitai rastumėte naudingų patarimų ir per keletą sekundžių spėtumėte padėti nelaimės atveju.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984639598

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Greita žalioji pagalba visais gyvenimo atvejais" perkama kartu