0

Greiti pinigai (CD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Greiti pinigai (CD)

  • Leidėjas: Saviugdos mokykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: mp3
  • ISBN ar kodas: GREIT_PINIG

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Greiti pinigai (CD)" aprašymas
Ar manote, kad Jūs neturite pinigų dėl to, kad pasaulyje siautėja krizė? Ar kada nors pagalvojote, kad gyvenate ir dirbate ne ten, kur iš tikrųjų galite uždirbti? Ar patikėjote tuo, kad visiškai neturite verslininko gyslelės ar kad pinigai apskritai yra blogis? Jei tvirtai tikite šiais mitais, atsiprašome, ši audio knyga ne Jums...

Pasaulinė statistika sako, kad, 95 proc. žmonių tarpusavyje dalijasi tik 5 proc. pinigų, o likę 5 proc. žmonių pasidalija likusius 95 proc. pinigų. Problema ta, kad 95 proc. žmonių, gyvenančių šioje planetoje, serga sunkiai pagydoma priklausomybės liga. Seksologai šią ligą pavadintų finansiniu bejėgiškumu (kai negaliu pasakyti NE nei vienam pardavėjui ar prekei), narkologai vartotų „šopingomanijos“ sąvoką... Tai jokiu būdu nereiškia, kad visi turtingi žmonės tiek gobšūs, kad neleidžia sau žemiškų malonumų. Anaiptol, turtuoliai mėgsta pasilepinti, tačiau tai daro nemažindami savo finansinio kapitalo augimo tempų.

Paslaptis atskleista: įvairūs finansiniai instrumentai, metodai, būdai, techninės subtilybės užima tik 10 proc. sėkmės. 90 proc. sėkmės sudaro TEISINGAS POŽIŪRIS Į PINIGUS.

Ši Algirdo Karaliaus audio knyga sugriaus visus mitus, egzistuojančius tradiciškai mąstančių žmonių galvose ir nurodys 7 paprastus būdus, kaip uždirbti antrą atlyginimą per 30 dienų! Dar daugiau: išmoksite mąstyti netradiciškai, sužinosite, kas yra informacinis verslas, kokie tinklinės rinkodaros privalumai, kokios investicijos yra saugiausios ir dar daug praktinių patarimų norintiems užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Sėkmės!

Trukmė: 1 val. 55 min.

Parašykite atsiliepimą apie "Greiti pinigai (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Greiti pinigai (CD)" perkama kartu