⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Greiti pinigai (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 4.99 SoldOut

Knygos "Greiti pinigai (CD)" aprašymas

Ar manote, kad Jūs neturite pinigų dėl to, kad pasaulyje siautėja krizė? Ar kada nors pagalvojote, kad gyvenate ir dirbate ne ten, kur iš tikrųjų galite uždirbti? Ar patikėjote tuo, kad visiškai neturite verslininko gyslelės ar kad pinigai apskritai yra blogis? Jei tvirtai tikite šiais mitais, atsiprašome, ši audio knyga ne Jums...

Pasaulinė statistika sako, kad, 95 proc. žmonių tarpusavyje dalijasi tik 5 proc. pinigų, o likę 5 proc. žmonių pasidalija likusius 95 proc. pinigų. Problema ta, kad 95 proc. žmonių, gyvenančių šioje planetoje, serga sunkiai pagydoma priklausomybės liga. Seksologai šią ligą pavadintų finansiniu bejėgiškumu (kai negaliu pasakyti NE nei vienam pardavėjui ar prekei), narkologai vartotų „šopingomanijos“ sąvoką... Tai jokiu būdu nereiškia, kad visi turtingi žmonės tiek gobšūs, kad neleidžia sau žemiškų malonumų. Anaiptol, turtuoliai mėgsta pasilepinti, tačiau tai daro nemažindami savo finansinio kapitalo augimo tempų.

Paslaptis atskleista: įvairūs finansiniai instrumentai, metodai, būdai, techninės subtilybės užima tik 10 proc. sėkmės. 90 proc. sėkmės sudaro TEISINGAS POŽIŪRIS Į PINIGUS.

Ši Algirdo Karaliaus audio knyga sugriaus visus mitus, egzistuojančius tradiciškai mąstančių žmonių galvose ir nurodys 7 paprastus būdus, kaip uždirbti antrą atlyginimą per 30 dienų! Dar daugiau: išmoksite mąstyti netradiciškai, sužinosite, kas yra informacinis verslas, kokie tinklinės rinkodaros privalumai, kokios investicijos yra saugiausios ir dar daug praktinių patarimų norintiems užsitikrinti saugią finansinę ateitį. Sėkmės!

Trukmė: 1 val. 55 min.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Greiti pinigai (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Greiti pinigai (CD)", Algirdas Karalius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Karalius su knyga "Greiti pinigai (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Greiti pinigai (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Karalius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Greiti pinigai (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Greiti pinigai (CD)" perkama kartu