-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0,50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)" aprašymas

Pasiimk mėgstamiausius pieštukus, flomasterius ar kreideles ir nuspalvink visus greičiausius bei galingiausius automobilius!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090506646

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mašinos spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Greiti ratai. Spalvinimas (su lipdukais)" perkama kartu