⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę

2023-06-30 16.19 InStock
Rezervuoti

Knygos "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę" aprašymas

Kelnas, 1941-ieji. Ana auga kepėjų šeimoje – su teta Marija ir dėde Motiejumi. Labiausiai jai patinka kepykla su didele duonkepe krosnimi iš tikro vulkaninio akmens. Tačiau karo negandos viską pakeičia: Motiejus sulaukia šaukimo į kariuomenę, o po oro antskrydžių kepyklos nelieka.

Kelnas virtęs griuvėsių dykuma, sukaustytas šalčiausios šimtmečio žiemos. Bandydama išgyventi Ana prisijungia prie vagių gaujos, išgarsėja kaip sumaniausia anglių vagilė visame mieste. Kai mažiausiai to tikisi, įsimyli, o nauji pavojai tampa rimtu jausmų išbandymu.

Gindamosi nuo šalčio, bado ir pavyduolių, Ana su teta iš paskutiniųjų siekia svajonės – atstatyti sugriautą kepyklą. Ir viliasi, kad mylimi vyrai galiausiai grįš.


  • Autorius: Lilly Bernstein
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940507
  • Vertėjas: Asta Dvilaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę", Lilly Bernstein. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lilly Bernstein su knyga "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lilly Bernstein. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Griuvėsių mergaitė. Anos svajonė apie laimę" perkama kartu