0

Grįžimo istorija (2-as leidimas)

Informacija

Grįžimo istorija (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955683384

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Grįžimo istorija (2-as leidimas)" aprašymas
"Grįžimo istorija" - antroji G. Morkūno knyga vaikams apie mergaitę, kuri vieną vakarą stebuklingai dingo iš savo kambario. Atrasta miške jau mokyklinio amžiaus, ji turi išmokti draugauti su bendraamžiais, sužino, ką reiškia patyčios, ir sprendžia daugelį kitų šiandieniniam vaikui svarbių problemų.Grįžti namo irgi reikia mokėti.

Ši nepaprasta istorija − apie mergaitę, kuri tik gimusi pradėjo mąstyti apie gyvenimą. O taip mąstant nutinka keisčiausių dalykų: vieną rugsėjo vakarą ji dingo iš savo lovelės. Niekas nežinojo kur.Kartą, grįždami iš mokyklos miško keliuku, ją atrado vaikai. Tiesiog sėdinčią ant kelmelio. Mergaitė buvo kaip mergaitė: su sijonėliu ir palaidinuke, su šalia padėta kumščio dydžio balta kuprine, bet... kažkokia nejauki.

Galbūt ji užburta?

Pati mergaitė nieko neprisimena. Žino, kad jos vardas Vilija.

Ir laukia tų, kurie galėtų parvesti ją namo.Ar pavyks Vilijai tapti tokia, kaip kiti? O gal kiti šiek tiek pasikeis ir pamils ją tokią, kokia yra? Jai nutiko tikrai nepaprasta istorija. Nėra jokių daiktinių įrodymų, tik šis tekstas, kurį galite perskaityti. Autorius sukūrė jį tam, kad čia atpažintumėte save, veikiančius visa tai, ką veikia vaikai: miegančius, valgančius, žaidžiančius, stebinčius pasaulį, o kartais liūdinčius. Bet svarbiausia − mokančius keistis žvaigždėmis. 

Naujausiai perleista vaizduotės meistro Gendručio Morkūno knyga - „Blusyno pasakojimai“

Parašykite atsiliepimą apie "Grįžimo istorija (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Grįžimo istorija (2-as leidimas), kurį parašė Gendrutis Morkūnas. Siūlome ne tik išsamų Grįžimo istorija (2-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gendrutis Morkūnas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Grįžimo istorija (2-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Grįžimo istorija (2-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Grįžimo istorija (2-as leidimas)" perkama kartu