0

Grįžo

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 2.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Grįžo


2020-11-30 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Grįžo" aprašymas

25-oji serijos „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius“ knyga. Antanas Vienuolis, tikr. Žukauskas (1882–1957), per daugiau kaip penkis dešimtmečius aktyvaus kūrybinio gyvenimo įgijo klasiko statusą. Jo prozoje susilieja tautiškas istorijos procesų vaizdavimas ir žmogaus sielos analizė, kupina tuomet novatoriško psichologizmo. Legendos „Užkeiktieji vienuoliai“, apysakos „Paskenduolė“, klasikinių apsakymų ir atsiminimų autorius aukštino dorovę, buvo talentingas kaimo, gamtos vaizduotojas, iškalbus peizažo meistras. Po daugelio metų tai pirmoji A. Vienuolio prozos rinktinė, kurioje kūriniai spausdinami be sovietinių iškraipymų, – beveik visi imami iš prieškarinių leidimų.
Knygą sudarė ir įvadą parašė Juozas Stonys. Paaiškinimai – Juozo Stonio, Virginijos Savickienės.

Parašykite atsiliepimą apie "Grįžo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Grįžo, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Vienuolis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Vienuolis su knyga Grįžo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Grįžo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vienuolis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Grįžo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Grįžo" perkama kartu