0

Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD)

Informacija

Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD)

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955061939

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD)" aprašymas
Knyga "Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis" - tai nesudėtingos, iliustruotos ir daug laiko neatimančios pamokos. Čia rasite viską, ką reikia žinoti norint pradėti rimtai ir skoningai groti, pradedant gitaros pasirinkimu bei tabulatūros skaitymu ir baigiant grojimo plektru būdais bei galios akordais.* Akordų sekų ir melodinių frazių suvokimą palengvina aiškios diagramos, o papildomos fotografijos rodo tikslią aplikatūrą.* Čia rasite iliustruotus akordų bei gamų sąrašus ir patarimus groti įvairiausiais stiliais, pradedant fanko melodinėmis frazėmis ir baigiant bliuzo intarpais bei džiazo ritmais.* Knygos formatas patogus leidinį nešiotis gitaros dėkle, o spiralinis įrišimas palengvina puslapių vartymą mokymosi metu.


* Prie knygos "Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis" yra nemokama kompaktinė plokštelė, kurioje daugiau nei 50 įrašų. 

ĮVADAS

ĮVADASŠiandieną rinkoje yra daugybė knygų apie tai, kaip išmokti groti gitara. Ši knyga nuo jų skiriasi tuo, jog sudaro galimybę mokytis beveik be jokios įtampos. Čia pateikiamos įprastinės tabulatūros ir nesudėtinga ritmo notacija. Gana daug knygų apie gitarą nekreipia į tai dėmesio, todėl mokinys lieka sumišęs ir nusivylęs, nes nesugeba knygoje pateiktų žinių pritaikyti praktikoje. Naudojant ritminę notaciją ir šioje knygoje esančią kompaktinę plokštelę jums neliks jokių abejonių, kaip turi skambėti kiekviena muzikinė frazė ir kaip ją tiksliai pagroti.

Čia kiek įmanoma vengiama dogmatiško požiūrio į grojimo techniką. Siekiant išvengti blogų įpročių formavimosi, jau knygos pradžioje parodyta ideali rankos ir kūno padėtis. Tai nėra vadovėlis elektrinės ar akustinės gitaros atlikėjui, greičiau tai yra pradedančiojo gitaristo "biblija". Manoma, kad profesionalus gitaristas bus vienodai įgudęs groti tiek elektrine, tiek ir akustine gitara. Visgi knyga negali pažadėti paversti jus profesionalu. Čia pateikiamos būtinos technikos groti elektrine ir akustine gitara, detaliai aiškinama, kaip taikyti grojimo plektru ir pirštais technikas. Jums neprireiks dviejų gitarų darbui su šia knyga - kiekviena pamoka skirta bet kurio tipo gitarai.

Leidinyje rasite ne tik 33 pamokas, skirtas savarankiškam mokymuisi (aiškinama ir apie solinį grojimą, ir apie akompanimentą), bet ir pagrindinių akordų sąrašą - po du variantus kiekvienam mažoriniam, minoriniam ir dominantės septakordui. Gamų skyrelis aiškiai parodo dvi skirtingas padėtis keturiems pagrindiniams gamų tipams visose dvylikoje tonacijų. Objektyvus ir išsamus pirkėjo vadovas aprašo ne tik skirtingus gitarų tipus, bet ir tai, koks stiprintuvas jums geriausiai tiktų ar kokių priedų gali prireikti.

Patogus spiralinis įrišimas ir kompaktiškas knygos formatas leidžia ją naudoti bet kur ir bet kada. Tokia knyga garantuoja malonų mokymąsi, taigi imkite gitarą ir pradėkite!

Parašykite atsiliepimą apie "Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Phil Capone. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Phil Capone su knyga Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Phil Capone. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Grokime gitara: akustinės ir elektrinės gitaros pradžiamokslis (su CD)" perkama kartu