⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas

Kaina: 4,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas" aprašymas

Psichologo ir meditacijų praktiko Solomon Katz knyga „Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas“ – tai kelionė į save ir savo protą bei pamokos, kaip paversti save geriausiu savo draugu.

Šią knygą perskaityti turi visi, kas tik turi protą. Protas yra galingas įrankis, kupinas didžiulio kūrybiškumo ir išradingumo. Tačiau jei naudosime jį netinkamai, protas gali tapti kančios priežastimi. „Grožis kaip būties būsena“ atskleidžia skaitytojams, kaip tinkamai naudotis savo protu, kad ramybė įsigalėtų ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir netgi visame pasaulyje.

Kai protas yra tinkamoje būsenoje, atsiveria širdis, o su ja ateina džiaugsmas. Knyga „Grožis kaip būties būsena“ veda skaitytoją į džiaugsmo ir dvasinio nušvitimo karalystę. Čia randami ir atsakymai į svarbiausius gyvenimo klausimus. Kai kelias, kuris pristatomas šioje knygoje, pamažu tampa vis dvasingesnis, kyla idėjos – konceptualiai ir literatūriškai gražios, nes jos kyla iš pačios širdies.

„Kai pirmą kartą paėmiau į rankas knygą „Grožis kaip būties būsena“, mane sužavėjo pavadinimas ir viršelis. Parašyta psichologo, turinčio gilų dvasinį pašaukimą, knyga man suteikė daug informacijos ir įkvėpė. Ji patenkino tiek mano proto alkį žinioms, tiek mano dvasios alkį dieviškumui. Dr. Katz sujungė asmenines įžvalgas, poeziją ir patirtis su praktinėmis psichologijos ir dvasinių praktikų žiniomis. „Grožis kaip būties būsena“ – tai vadovas kiekvienam, siekiančiam suprasti dvasingumą, tuo pačiu tvarkantis su protu, kuris dažnai stabdo mūsų aukštesnių tikslų siekius. Geriausiai, galite atsiversti bet kurį šios knygos puslapį ir išmokti ką nors svarbaus, reikalingo kaip tik šią akimirką. Tai puiki knyga, kupina naudingų pasiūlymų mūsų psichologinei ir dvasinei gerovei.“

Lynnda Pollio, rašytoja, knygos „Trusting the Currents“ autorė

Solomon Katz – amerikiečių psichologas, rašytojas, lektorius. Jo susidomėjimas meditacija nuvedė S. Katz į Aziją, kur jis nemažai laiko praleido kaip budistų vienuolis Birmoje ir Šri Lankoje. Grįžęs namo, ėmėsi daktaro disertacijos ir trejus metus praktikavo tylos meditacijas. Harvardo universitete Solomon Katz baigė pasaulio religijų ir psichologijos studijas. Jis mokėsi, praktikavo ir pats mokė psichologijos. Šiuo metu jis dirba klinikiniu psichologu Masačusetse.

Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė


  • Autorius: Solomon Katz
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 260
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241161

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Solomon Katz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Solomon Katz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas" perkama kartu