⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

1997 m. iš kapo pakyla Devi Ayu, kur buvo palaidota prieš dvidešimt vienerius metus. Nuostabaus grožio prostitutė, mišrios rasės olandų plantatorių palikuonė, ryžtasi atkeršyti už jos šeimai tekusį prakeiksmą. „Grožis lyg žaizda“ – magiškojo realizmo įkvėpta istorija ir kelionė laiku į Indonezijos istoriją ir sopulingus šalies žmonių išgyvenimus.

Devi Ayo ir keturių jos dukrų gyvenimą žymi kraujomaiša, žudynės, prievarta, beprotybė ir širdgėla. Visos moterys – išskirtinio grožio, išskyrus vieną, pačią jauniausią, kurią šaukia Gražuolės vardu. Ji gimė dvylika dienų iki motinos mirties, tad pastarosios žodžiai, ištarti gimus mergaitei, sutalpina visą romano dramatiškumą: „Pats baisiausias prakeiksmas yra pagimdyti gražią mergaitę pasaulyje vyrų, kurie koktesni už rujojančius šunis.“

„Grožis lyg žaizda“ veiksmas vystosi išgalvotame Halimundos mieste Indonezijoje. Visa šalies istorija – olandų kolonializmas, Japonijos okupacija, pokario revoliucija, prezidento Suharto diktatūra ir jo nuvertimas – visi šie laikotarpiai atsispindi magiškame pasakojime.

Moters likimas tokioje aplinkoje nulemtas neatsakingų vyrų, nesvarbu, kokią politinę ideologiją jie išpažintų. Visos Devi Ayu dukros yra skirtingų tėvų ir pačios patiria baisias šalies neramumų pasekmes. Keršto siekis, konfliktai, vietiniai mitai ir prietarai – Devi Ayu ir jos dukrų gyvenimo riboženkliai.

Hiperbolės meistras Eka Kurniawan goteskiškai ir kritiškai žvelgia į savo šalies praeitį, kritikuodamas socialines normas ir pasakodamas istoriją iš vienos šeimos, esančios socialinio gyvenimo paraštėse, perspektyvos. Prisikėlusi Devi Ayu pasiryžusi atkeršyti už šį prakeiksmą ir pasitelkia visą savo išmonę tam pasiekti. Stebuklingam pasakojimui rutuliotis mirtis netrukdo – kai viskas, regis, baigėsi, romanas tik prasideda. Ekskursai į praeitį, ant juodojo humoro ribos balansuojantis pasakojimo stilius ir gyvai kasdienybėje veikiantys mitai – toks „Grožis lyg žaizda“ siužetas.

Eka Kuniawan – vienas iš žinomiausių šiandienos Indonezijos rašytojų. Gimė Tasikmalajos mieste Vakarų Javos saloje, Indonezijoje, Gadjah Mada universitete Yogyakartos mieste studijavo filosofiją. Eka Kuniawan rašo įvairaus žanro kūrinius – nuo novelių iki romanų, nuo filmų scenarijų iki esė. Jis taip pat savo mintis publikuoja tinklaraštyje. Dėl magiškojo realizmo technikos naudojimo romane „Grožis yra žaizda“ jis lyginamas su garsiuoju Gabrieliu Marija Marquezu ir japonų autoriumi Haruki Murakami. „Grožis yra žaizda“ – puikiai kritikų įvertintas kūrinys. Jis pateko į New York Times sudarytą svarbiausių knygų šimtuką.

Iš anglų kalbos vertė Vaida Keleras


  • Autorius: Eka Kurniawan
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273384-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)", Eka Kurniawan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eka Kurniawan su knyga "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eka Kurniawan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grožis lyg žaizda (knyga su defektais)" perkama kartu