0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!


2021-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" aprašymas

Nuotaikinga knygelė apie piešimo įgūdžius: ar žinai, kad juos galima susidaryti paprastai ir lengvai?

Čia rasi nuoseklių ir išsamių nurodymų, naudingų patarimų, pradinių žinių, būtinų jauniesiems dailininkams, įdomių faktų iš žvėrių ir paukščių gyvenimo.

Gyvūnai, kuriuos išmoksi nupiešti, patys įvairiausi, nuo tukanų ir jūrų arkliukų iki pingvinų ir Šetlando ponių.

„Grožybėse, kurias gali nupiešti“ rasi daug padarų pasakiškam gyvūnų pasauliui su įstabiais nuotykiais sukurti.


  • Autorius: Kate Ashforth
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078968

Parašykite atsiliepimą apie "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!, kurį parašė Kate Ashforth. Siūlome ne tik išsamų Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kate Ashforth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" perkama kartu