Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" aprašymas

Nuotaikinga knygelė apie piešimo įgūdžius: ar žinai, kad juos galima susidaryti paprastai ir lengvai?

Čia rasi nuoseklių ir išsamių nurodymų, naudingų patarimų, pradinių žinių, būtinų jauniesiems dailininkams, įdomių faktų iš žvėrių ir paukščių gyvenimo.

Gyvūnai, kuriuos išmoksi nupiešti, patys įvairiausi, nuo tukanų ir jūrų arkliukų iki pingvinų ir Šetlando ponių.

„Grožybėse, kurias gali nupiešti“ rasi daug padarų pasakiškam gyvūnų pasauliui su įstabiais nuotykiais sukurti.


  • Autorius: Kate Ashforth
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078968

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!", kurį pristato Kate Ashforth. Siūlome ne tik išsamų "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kate Ashforth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Grožybės, kurias gali nupiešti. 5 pieštukai, 5 trintukai ir nurodymai, kaip nupiešti per 20 žavių gyvūnų!" perkama kartu