Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 6.29 SoldOut

Knygos "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai" aprašymasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai", Daiva Vidmantienė, Gražina Juodeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daiva Vidmantienė, Gražina Juodeikienė su knyga "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Vidmantienė, Gražina Juodeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grūdų ir konditerijos mokslas ir technologija. Laboratoriniai darbai" perkama kartu