⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gudijos istorija. Baltarusijos istorija

4.6
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 16,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Deimantė

Puiku, kad atsirado tokia knyga! Labai įdomu pažinti savo regiono istoriją. Dabar lauksim knygos apie Ukrainos istoriją!


2023-01-31 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija" aprašymas

Iki šiol nė vienas Lietuvos istorikas nėra publikavęs išsamios Gudijos istorijos sintezės. Nėra net vertimų iš užsienio kalbų. Taip nutiko nepaisant fakto, kad nuo XIII amžiaus šiandieninių lietuvių ir gudų protėviai šimtus metų gyveno bendroje valstybėje – Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Pirmą kartą istorijoje abi tautos viena nuo kitos buvo atskirtos tik tarp Pirmojo ir Antrojo pasaulinio karo. Antrą kartą politinė atskirtis įvyko po 1990-ųjų ir tęsiasi iki šių dienų. Žvelgiant iš tokios perspektyvos jokia kita kaimyninė tauta – nei latviai, nei lenkai, nei rusai – neturėjo tokios ilgos bendros istorijos su lietuviais.

Ši knyga „Gudijos istorija. Baltarusijos istorija“ nėra parašyta pagal principą „kaip iš tikrųjų buvo“, vardinant įvykius ir procesus, kurie kadaise įvyko. Jos tikslas yra palyginti lietuvišką ir gudišką pasakojimą apie iš esmės bendrą praeitį, apimančią Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus. Kodėl šie pasakojimai skiriasi? Kas lemia, kad Lietuvoje nusistovėjo vienos, o Gudijoje kitos „tiesos“? Kokią įtaką tai daro tautų formavimuisi ir bendravimui vienai su kita? Išskirtinis dėmesys skiriamas XIX, ypač XX, amžiaus abiejų tautų istorinio kelio vyksmui – kokie buvo šio kelio panašumai, kaip radosi ir plėtojosi skirtumai?

Knygoje „Gudijos istorija. Baltarusijos istorija“ siekta papasakoti Gudijos istoriją per mūsų pačių praeities matymo prizmę ir istorinį kontekstą.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-09

Puiku, kad atsirado tokia knyga! Labai įdomu pažinti savo regiono istoriją. Dabar lauksim knygos apie Ukrainos istoriją!

2022-02-07

Labai naudinga ir laiku pasirodžiusi knyga taip reikalinga demokratinei Gudijai. Жыве Беларусь!

2021-12-02

Puikus įvadas, atskleidžiantis įvairius baltarusių požiūrius į jų tautos istoriją. Kokybiškas leidimas!

2021-10-13

Would be great to have some English / Russian translation.
Было бы хорошо иметь перевод на английский / русский.
Aciu!

2021-08-16

Parašykite atsiliepimą apie "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Rūstis Kamuntavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūstis Kamuntavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gudijos istorija. Baltarusijos istorija" perkama kartu