0

Gulbė karaliaus pati

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gulbė karaliaus pati

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9785415022656

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gulbė karaliaus pati" aprašymas

Ketvirtą kartą perleistas gražiausių lietuvių liaudies pasakų rinkinys „Gulbė karaliaus pati“.

Lietuvių liaudies pasakų knygoje, kurią sudaro trys dalys: „Kaip gaidelis pono dvarą griovė“, „Eglė žalčių karalienė“ ir „Gudrus valstietis“ skaitytojai ras daugiau nei šimtą žinomiausių pasakų, tokių kaip „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, „Dangus griūva“, „Devyni broliai ir jų sesuo Elenytė“ ir t.t. Šis gražiausių lietuvių liaudies pasakų rinkinys skirtas visai šeimai.

Iliustracijų autorė – Albina Makūnaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Gulbė karaliaus pati"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gulbė karaliaus pati, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aldona Liobytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aldona Liobytė su knyga Gulbė karaliaus pati jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gulbė karaliaus pati patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aldona Liobytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gulbė karaliaus pati palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gulbė karaliaus pati" perkama kartu