0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Guminukas

Kaina internetu: 0,89 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 0.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Guminukas" aprašymas

Knyga GUMINUKAS skatina vaiko kompetencijų – socialinės, sveikatos saugojimo, pažinimo, komunikavimo, meninės – plėtrą.
GUMINUKO turinys atitinka 5 metų vaiko pažinimo ir žaidimo poreikius.
Vaikas atlieka įvairias užduotis:
• tyrinėja dirbinėlių brėžinius, išklotines;
• spalvina, piešia, karpo, dėlioja iš dalių paveikslą, klijuoja, konstruoja;
• žaidžia su figūrėlėmis stalo žaidimus, teatrą;
• klausosi pasakos, ją seka ir vaidina.
Atlikdamas užduotis, vaikas lavinasi pastabumą, regimąjį ir girdimąjį suvokimą, erdvinį mąstymą, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius, akies ir rankos koordinaciją, vaizduotę, vaidybinius gebėjimus.
GUMINUKAS skiriamas vaikui ugdytis darželyje ir namie. Įdomi žaidybinė veikla suteikia jam gerų emocijų. Savo dirbinėliais vaikas papuošia kambarį, dovanoja juos artimiesiems per šventes. Tai ugdo vaiko pasitikėjimą savimi.Parašykite atsiliepimą apie "Guminukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Guminukas", kurį parašė M.Elisabetta Giordani, Giovanna Cremona. Siūlome ne tik išsamų "Guminukas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido M.Elisabetta Giordani, Giovanna Cremona. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Guminukas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Guminukas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Guminukas" perkama kartu