0

Gydomės žibalu ir terpentinu

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gydomės žibalu ir terpentinu

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 107
  • ISBN ar kodas: 9789986573401

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gydomės žibalu ir terpentinu" aprašymas
Gydytis žibalu ir terpentinu? Kokios kvailystės! Tai juk toksinės medžiagos! Tikriausiai, taip pagalvos kas antras žmogus, kuriam pasiūlys vartoti šias medžiagas kaip vaistus. Ir bus neteisus! Gydytis terpentinu ir žibalu ne tik įmanoma, bet ir galima gauti puikių rezultatų kovojant su daugeliu ligų.
Kaip teisingai gydytis preparatais, paruoštais žibalo ir terpentino pagrindu, nuo kokių ligų padės jums šie preparatai - visa tai sužinosite perskaitę šią knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Gydomės žibalu ir terpentinu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gydomės žibalu ir terpentinu, kurią skaitytojams dovanoja Marija Milaš. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Milaš su knyga Gydomės žibalu ir terpentinu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gydomės žibalu ir terpentinu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Milaš. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gydomės žibalu ir terpentinu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gydomės žibalu ir terpentinu" perkama kartu