⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymas

50 metų įrodinėju, kad pagal mano sveikatinimo sistemą galima atstatyti bet kurį pažeistą organą ir kad neišgydomą ligą nėra, nes mano sistema tuo pat metu pašalina priežastis ir pasekmes! Pasekmių negalima pašalinti, ignoruojant priežastis, tačiau medicina nesėkmingai stengiasi tą padaryti. Sistema duoda labai gerus rezultatus todėl, kad pajėgas sujungia labai veiksmingos priemonės ir metodai. Tai yra suvienytų jėgų rezultatas, nors kiekvienas metodas pats savaime veikia gerai, todėl aš šį kartą atkreipiu dėmesį kaip tik į tai. Mano sistemoje yra dar dvi posistemės - kursai ir vonios, veikiančios labai stipriai. Jei prie to į maistą įtrauksime "Salveo" mitelius, tuomet su visomis negaliomis galėsime lengvai susidoroti! Net pati Gamta ateina į pagalbą kiekvieną sezoną su savo gydomaisiais kur-sais. Gydomieji kursai ir vonios išsiskiria sezoniniu pobūdžiu ir labai svarbu nepavėluoti tų augalų subrendimo laiko! Kaip tą padaryti - apie tai ši knyga "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą".


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789934583216

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" perkama kartu