0

Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789934583216

2020-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymas

50 metų įrodinėju, kad pagal mano sveikatinimo sistemą galima atstatyti bet kurį pažeistą organą ir kad neišgydomą ligą nėra, nes mano sistema tuo pat metu pašalina priežastis ir pasekmes! Pasekmių negalima pašalinti, ignoruojant priežastis, tačiau medicina nesėkmingai stengiasi tą padaryti. Sistema duoda labai gerus rezultatus todėl, kad pajėgas sujungia labai veiksmingos priemonės ir metodai. Tai yra suvienytų jėgų rezultatas, nors kiekvienas metodas pats savaime veikia gerai, todėl aš šį kartą atkreipiu dėmesį kaip tik į tai. Mano sistemoje yra dar dvi posistemės - kursai ir vonios, veikiančios labai stipriai. Jei prie to į maistą įtrauksime "Salveo" mitelius, tuomet su visomis negaliomis galėsime lengvai susidoroti! Net pati Gamta ateina į pagalbą kiekvieną sezoną su savo gydomaisiais kur-sais. Gydomieji kursai ir vonios išsiskiria sezoniniu pobūdžiu ir labai svarbu nepavėluoti tų augalų subrendimo laiko! Kaip tą padaryti - apie tai ši knyga "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą".

Parašykite atsiliepimą apie "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Ilze Jansone parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gydomosios vonios ir gydymo kursai pagal Ilzės Jansonės sistemą" perkama kartu