⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydymas ir būrimas pirtyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 2.89 SoldOut

Knygos "Gydymas ir būrimas pirtyje" aprašymas

Prausk Mane, pirties motule, nuo viso ko!Be kita ko, pirtyje yra ir prausiamas, bet svarbiausias darbas yra energetinis  ir informacinis poveikis,  kuris pasiekiamas Dainų formulių ir pirties žodžių, augalų ir vandens jėgos dėka.

Ten nereikia rengti pačių prasimanytų pėrimosi lenktynių ir strimgalviais lėkti į eketę. Tai nėra vieta, kur galima garsiai žvengti, siausti, šėlti, triukšmauti, gerti ir linksmintis, bet vieta, rimtiems būrimo veiksmams ir magijai. Apie tai ši knygelė "Gydymas ir būrimas pirtyje".


"...Senovės latviai pirtį labai gerbė; jie mėgdavo sakyti, kad jei valstietis neis į pirtį, tada daktarai važinės auksiniais ratais. Bet juk iš tikrųjų, pavargęs po juodų ir sunkių savaitės darbų, po pirties žmogus jaučiasi kaip naujai užgimęs. Neretai pirtis buvo ir ligonių gydymo vieta. Ten išmintingos močiutės tą ligonį ant plautų švelniai pėrė, trynė ir laistė. Daugelis ligų tokiu būdu buvo pagydomos." (Kr. Baronas „Latvių dainos", 1 tomas, 176 psl.).


Įvairiais būdais pirtyje buvo galima nuimti įvairius informacinius pakenkimus, kaip liaudis sako - išvaryti piktas dvasias.


Šiandien vėl pradedama vertinti valstietiška pirtis. Jau pakankamai esame prisimasažavę sausose suomių saunose, laikas grįžti prie savų garinių pirčių. Gudrieji kaimo protai buvo išsiųsti į Sibirą, buvo sunaikintos jų gyvenimo vietos, su lig tuo, pražuvo ir tautos išmintis ir žinios. Tame tarpe, žinios apie pirties reikšmę sveikatai, juodųjų jėgų naikinime ir neutralizavime. Mes jau senai gyventume daug geriau, jei atgimtų šios žinios. Jos ypatingai reikalingos moterims ir vaikams, kadangi vaikai, tai tautos ateitis. Dabar vėl žmogus pradeda jausti savo namų ir nuosavos pirties būtinumą.
  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9799984639573

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas ir būrimas pirtyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydymas ir būrimas pirtyje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydymas ir būrimas pirtyje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydymas ir būrimas pirtyje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydymas ir būrimas pirtyje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydymas ir būrimas pirtyje" perkama kartu