Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija

Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 5,20 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija" aprašymas

„Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija“ - tai 136 būdai, mažinantys skausmą, padedantys nusiraminti ir gerinantys sveikatą.

Lengva suprasti ir greita pritaikyti kasdieniams sveikatos sutrikimams, kišeninė enciklopedija „Gydymas rankomis“ parodys, kaip gydyti daug negalavimų, pradedant migrena bei sutrikusia skrandžio veikla ir baigiant nerimu bei raumenų skausmais. Toks paprastas ir veiksmingas „pasidaryk pats“ požiūris į gydymą gali padėti sumažinti skausmą, pagerinti sveikatą ir padaryti jus laimingesnį.

Ši patogi informacinė knyga „Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija“ parodys, kaip taikyti sau ir kitiems kai kuriuos labai populiarius pasaulyje gydymo metodus – 136 veiksmingiausius būdus, atėjusius iš senovės reiki, refl eksologijos ir akupresūros. Kiekvienas iš jų iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, o nuoseklus aprašymas rodo, kaip kiekvieną iš jų taikyti tiksliai ir saugiai.

Iš anglų kalbos vertė Gražina MatukevičienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Masažo knygos

Skye Alexander, Anne Schneider pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Skye Alexander, Anne Schneider tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydymas rankomis. Kišeninė enciklopedija" perkama kartu