0

Gydymas vandeniu

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gydymas vandeniu

  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9789955800101

2020-09-30 1.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gydymas vandeniu" aprašymas

Vanduo mus lydi visur ir visada. Be jo gyvenimas Žemėje būtų neįmanomas. Įdomu, ar žinote, kokias funkcijas vanduo atlieka žmogaus organizme? Kad vandens trūkumas - beveik visų ligų priežastis? Ir kodėl cheminiai vaistai negydo, o vanduo yra pats geriausias vaistas?

Jei viso to nežinote, tai pats laikas sužinoti!

Šioje knygelėje "Gydymas vandeniu" pateikiama daug įdomių dalykų apie vandenį, jo reikšmę žmogaus organizmui, apie mokslinius tyrimus. Paaiškinta, kas yra chroniška dehidratacija, kaip organizmas su ja kovoja ir kokius perspėjimo signalus siunčia. Išvardintos ligos, kurios yra vandens stygiaus organizme simptomai arba rezultatai. Aprašyta kada, kaip ir kiek gerti, kokį vandenį gerti, kiek druskos naudoti, kiek organizmui reikia mineralų, baltymų, nepakeičiamų amino ir riebiųjų rūgščių, kokį poveikį daro saulės šviesa ir fiziniai pratimai.

Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas vandeniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pagalba sau. Gydomės namuose

Dalia Petrauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gydymas vandeniu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gydymas vandeniu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gydymas vandeniu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gydymas vandeniu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gydymas vandeniu" perkama kartu