Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydymas vidiniais vaizdiniais

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydymas vidiniais vaizdiniais" aprašymas

Trudi Thali, intuityvi dvasinė gydytoja, rašytoja ir seminarų vedėja, dirba savo įkurtame natūralaus gydymo centre, esančiame Vitznau prie Keturių Kantonų ežero, Šveicarijoje. Į dvasinį kelią ją atvedė stiprūs keičiantys išgyvenimai. Ji pasižymi išskirtiniu gebėjimu intuityviai pajusti žmogaus ir gamtos energinę būseną.

Trudi Thali baigė dvasinio gydymo, meditacijos, sensityvinių ir psichinių žmogaus galių studijas. Ji reguliariai veda grupines meditacijas ir seminarus įvairiomis dvasinėmis temomis. Taip pat jau daugelį metų ji moko gydytojus ir visus besidominčiuosius savo sukurto šviesos kanalų gydymo metodo. Trudi Thali išleistos dvasinės knygos ir meditacijų įrašai vertinami visame pasaulyje.


„Medituojantis žmogus regi dieviškąją meilę, džiaugsmą ir didybę savyje bei aplinkoje. Iš savo asmeninės terapeutės ir seminarų vedėjos patirties žinau, kad žmonės jaučia didelį poreikį ir būtinybę eiti nauju keliu, gyventi turiningesnį gyvenimą. Šia knyga noriu padrąsinti visus burtis į grupes ir kartu medituoti. Tegul ji tampa kelrodžiu, vedančiu į savęs pažinimą, vidinę harmoniją ir pasitenkinimą.“

Trudi Thali


Vertė Živilė Šileikaitė

Ištrauka

Meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo teigiama harmonija


Mes gyvename dualiame pasaulyje. Šviesa ir tamsa, meilė ir neapykanta, šaltis ir šiluma, aktyvumas ir pasyvumas ir t.t. Šios priešybės papildo viena kitą ir paklūsta viską valdančiam dėsniui, kuris palaiko harmoningą pusiausvyrą. Šj dėsnį atspindi įkvėpimas ir iškvėpimas, dienos ir nakties, vasaros ir žiemos kaita, širdies dūžių ritmas.

Deja, Vakarų žmonės visaverčiai jaučiasi tik tada, kai ką nors daro, tai reiškia, kai yra aktyvūs. Nieko neveikimas, paprasčiausias buvimas mums atrodo bevertis. Pasyvumo principo šiais laikais beveik nepaisoma. Veiksmas ir pasiekimai mums atrodo daug svarbesni nei ramybė ir atsipalaidavimas. Kartais ramybė netgi tampa nepakeliama.

Šis nusižengimas viską valdančiam gamtos dėsniui sukelia sielos ir kūno ligas. Kančia verčia žmogų savo labui ko nors imtis. Jeigu žmogus pats neranda pusiausvyros, tuo pasirūpina visuotinis dėsnis: ilsėtis priverčia liga ar nelaimingas atsitikimas - tik žmogus ne visada tai supranta.

Mes išgyvenome ilgą stipriai išreikšto materializmo laikotarpį. Dvasinės vertybės buvo apleistos. Tačiau dabar dvasinio peno poreikis vis didėja. Vis daugiau žmonių atranda, kad tyla, kontempliacija ir meditacija yra nuostabus kelias į vidinę harmoniją, kuri pakylėja į dieviškosios būties lygmenį.

Meditacija padeda atsiverti kosminei šviesai ir per medituojantį žmogų pradeda tekėti Šviesos energija. Kai drauge medituoja grupė žmonių, visų jų šviesos kūnai susilieja į vieną didelį šviesos kūną ir taip susidaro stiprus energinis laukas. Šis didelis šviesos kūnas leidžia dvasiniam pasauliui užmegzti ryšį su žmonėmis ir perduoti jiems palaiminimą bei šviesą iš dieviškųjų sferų. Sąlytis su dieviškosios būties lygmeniu sukelia intensyvų saugumo ir vidinės ramybės pojūtį. Šis stiprus harmonijos, meilės ir pasitenkinimo pajautimas valo bei pakeičia kūną, protą ir sielą.

Pasinėrus į meditaciją, per kūną pradeda tekėti daugiau gyvybinės energijos, mes imame aiškiau suvokti savo dvasinę būseną. Medituodami galime susijungti su kosmine sąmone ir galiausiai susilieti su visata. Medituojantis žmogus pamažu suvokia, kad viskas yra jame, kad jame susivienija dangus ir žemė. Tyla, ramybė ir tuštuma padeda integruotis į visatą. Vidinė harmonija reiškia harmoniją su viskuo. Ji reguliuoja viską, kas vyksta išorėje.

Visa tai padeda mums suvokti, kad kvėpavimas, oro įkvėpimas ir iškvėpimas, paklūstantis priėmimo ir išskyrimo dėsniui, yra stipri valdanti jėga. Dieviškoji kūrybinė šviesa pasireiškia poliniais teigiamais ir neigiamais energijos laukais. Daosizme šios viena kitą papildančios jėgos vadinamos in ir jang. In - tai neigiamas polis, moteriška, tamsi ir šalta pusė visur kur. Jang - teigiamas polis, vyriška, šviesi ir šilta pusė visur kur. Šių dviejų polių sąveika išsamiai nagrinėjama daosizmo raštuose, kuriuos dar prieš Kristų parašė didieji senovės Kinijos išminčiai. Jie taip pat parašė "Permainų knygą" (I Čing). Beje, prieš keletą metų mokslininkai pastebėjo, kad I Čing kodas sutampa su žmogaus genetiniu kodu, kurį sudaro 64 DNR tripletai.

Šis dualumo dėsnis, dviejų viena kitą papildančių kūrybinių jėgų harmoninga sąveika, pasireiškia visur. Kiekvienas įkvėpimas yra šių dviejų jėgų išraiška. Žmogui kvėpavimas reiškia gyvenimą. Jis prasideda su pirmu įkvėpimu ir baigiasi su paskutiniu iškvėpimu. Širdies plakimas, išsiplėtimas ir susitraukimas taip pat paklūsta šiam dėsniui. Diena ir naktis, vasara ir žiema, karštis ir šaltis, Saulė ir Mėnulis, moteris ir vyras - viskas išreiškia vieną ar kitą polį ir abu poliai vienas kitą papildo. Kiekvienai kūrybinei manifestacijai būdingas dualumas. Savo jutimo organais mes galime pajusti tik dualius dalykus! Įtampa, susidaranti tarp teigiamo ir neigiamo polių, sukuria gyvybinę energiją H. Ši energija yra dieviškosios šviesos manifestacija. Ji vienodai veikia tiek visoje didžiulėje visatoje, tiek mikrokosme. Šiame didingame kūrybiniame spektaklyje dalyvauja ir žmogus, o jame atsispindi visas makrokosmas.


Kiekvienas sąmoningas įkvėpimas leidžia mums įsilieti į kosminį ritmą. Nesąmoningas kvėpavimas maitina fizinį kūną, o sąmoningas kvėpavimas šviesa ir maistu, prana, arba či, maitina subtilųjį kūną. Sąmoningai kvėpuojant fizinį kūną užlieja nemirtingos dvasios jėga, todėl atliekant bet kokius dvasinius pratimus kvėpavimui skiriamas ypač didelis dėmesys. Patyręs meistras kvėpavimo pratimais gali valdyti visas kūno funkcijas. Indų jogai šia praktika užsiima jau ne vieną šimtmetį.


Taigi kiekvienos meditacijos metu turime sąmoningai stebėti savo kvėpavimą. Kvėpavimo ritmo harmonija mus sujungia su kosminio ritmo harmonija. Viską persmelkia paslaptinga universali sąmonė - gryna išmintis ir aukščiausiasis protas. Kai pasineriame į tylą ir visą savo sąmonę sutelkiame į kvėpavimą, mūsų mintys nurimsta. Kelyje į visišką ramybę mintys yra didžiausia kliūtis, kurią turime įveikti.

Sąmoningas kvėpavimas harmonizuoja in ir jang energijas. Iškvepiant pasireiškia jang principas - tai diena, Saulė, šviesa, ekspansija, šiluma, ugnis, vyriškumas, dvasingumas ir dangus. Tačiau jang energijai reikalinga ją papildanti in energija - tai naktis, Mėnulis, tamsa, kontrakcija, šaltis, vanduo, moteriškumas, materija ir žemė. Abi šios jėgos veikia kartu, siekia susijungti meilėje ir harmoningai egzistuoti. Kai viena jėga pradeda nustelbti kitą, pastaroji ima augti ir grąžina pusiausvyrą. Kai žmoguje ilgesnį laiką vyrauja jang energija, vieną dieną in energija pareikalauja savo dalies. Galbūt, kaip jau minėjau, nusiraminti žmogų privers liga, ir pusiausvyra vėl bus atkurta.

Mūsų per didelio aktyvumo laikais kiekvienam žmogui labai svarbu pačiam skirti laiko poilsiui. Meditacija yra puiki galimybė atsipalaiduoti, o šiuolaikinio žmogaus dvasinei sveikatai ji netgi būtina.

Harmoningas kvėpavimas yra harmoningas dangaus susiliejimas su žeme, dvasios - su materija. Susiliejimas sukuria vaisių. Dangaus ir žemės susiliejimo vaisius yra širdyje bundantis dieviškasis kūdikis. Tai reiškia žmoguje slypinčios dieviškosios šviesos stiprėjimą. Šviesa stiprėja tik ten, kur viešpatauja kuklumas ir paprastumas. Kai pradeda sklisti vidinė šviesa, išorinis blizgesys turi išnykti. Taip kūnas taps dieviškosios šviesos šventove, kupina išminties ir meilės.

Kvėpuojant vyksta daug daugiau nei tik oro įtraukimas į plaučius. Meditacinis kvėpavimas pagyvina energijos tekėjimą visuose vidaus organuose ir meridianuose. Harmoningas in ir jang energijų tekėjimas meridianais yra žmogaus kūno sveikatos pagrindas. Visi sveikatos sutrikimai prasideda nuo disharmonijos šiame subtiliajame lygmenyje.

Sąmoningai įkvėpdami ir iškvėpdami mes rūpestingai sekame energijos tekėjimą. Iškvėpdami palydime energijos tėkmę nuo galvos iki pėdų ir pajuntame, kaip švelni šviesa mus apgaubia ir persmelkia kiekvieną mūsų kūno ląstelę. Įkvėpdami palydime energijos tėkmę nuo pėdų iki galvos ir pajuntame atpalaiduojamąją Žemės, didžiosios Motinos, energiją, maitinančią ir saugančią mūsų kūną.

Du vienas kitą papildantys smegenų pusrutuliai taip pat atspindi dviejų pagrindinių gyvybinių energijų sąveiką. Kairysis ir dešinysis smegenų pusrutuliai veikia skirtingai. Savo knygoje "Tėve mūsų kaip čakrų meditacija" išsamiai aprašiau abiejų smegenų pusrutulių veiklą. Lemiamą reikšmę turi abiejų pusrutulių harmonija ir integracija, susiliejimas į vieną visumą. Harmonijos dėsnis yra pats aukščiausias dvasinis dėsnis. Meditacija harmonizuoja energijos tėkmę smegenyse, kad du pusrutuliai, vyriškasis ir moteriškasis, analitinis ir intuityvusis, galėtų vienas kitą apvaisinti. Tada valia ir protas dirba išvien su išmintimi ir jausmais.  • Autorius: Trudi Thali
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050431

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas vidiniais vaizdiniais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie meditaciją

Trudi Thali pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydymas vidiniais vaizdiniais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydymas vidiniais vaizdiniais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydymas vidiniais vaizdiniais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydymas vidiniais vaizdiniais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Trudi Thali tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydymas vidiniais vaizdiniais" perkama kartu