Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydyti gyvenimu

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydyti gyvenimu" aprašymas

„Gydyti gyvenimu reiškia tą gyvenimą kurti čia ir dabar - tokiu principu vadovaujasi daktaras Aleksandras Alekseičikas. Jis geba meistriškai kurti ribines, įtampos kupinas, dažnai labai intensyviai išgyvenamas situacijas, kuriose iškyla esminiai egzistencinio pasirinkimo klausimai, nevengia religinių sąvokų, dažnai apeliuoja į dvasinius potyrius. Greta medicinos ir psichologijos terminų čia svarstomos ir tokios filosofinės kategorijos kaip gyvenimas, tiesa, vienovė, laisvė ir pan.
„Gydyti gyvenimu" yra pagrindinis ir didžiausias daktaro Alekseičiko tekstas, konceptualizuojantis keletą dešimtmečių kruopščiai tobulintą, nuolat praktiškai tikrinamą psichoterapijos būdą - Intensyvų terapinį gyvenimą. Tai nepaprastai įdomi ir itin asmeniška psichoterapijos koncepcija, besiremianti savita pasaulėžiūra bei giliu filosofiniu pagrindu.“

Psichoterapeutas Robertas Petronis, Egzistencinės terapijos centro vadovas

„Labai mėgstu šią knygą. Skaičiau ne kartą ir nuolat prie jos grįžtu. Peržvelgi šiek tiek, ir norisi su ja pabūti. Kartais atsiverčiu bet kurį puslapį ir skaitydamas imu jausti gydantį Dievo artumą. Kita vertus, Dievas pas mus ateina per kitą žmogų, per santykį su juo. Ir kasdienybės rutinoje sutiktas žmogus gali mums tapti didžiuoju gyvenimo mokytoju. Daktaras Alekseičikas siekia darnos viduje ir išorėje. Taip ir ši knyga kūną, sielą ir dvasią jungia į visumą. Juk tai ir reiškia išgyti.“
Kunigas Algirdas Toliatas, vyriausias policijos kapelionasParašykite atsiliepimą apie "Gydyti gyvenimu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Aleksandras Alekseičikas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydyti gyvenimu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydyti gyvenimu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydyti gyvenimu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydyti gyvenimu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Alekseičikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydyti gyvenimu" perkama kartu