⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai" aprašymas

Vieno iš Lietuviškosios socialdemokratų partijos, praėjusiais metais minėjusios 120-ąsias metines, įkūrėjų gydytojo Andriaus Domaševičiaus, iki savo mirties 1935-aisiais metais vadinto „Raudonuoju daktaru", gyvenimas Lietuvos nepriklausomybės priešaušryje ir jai išaušus, - įdomus ir pamokantis.

Juliaus Jurginio gausiai dokumentuotoje knygoje "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai" atsiskleidžia sudėtingas ir prieštaringas to meto inteligentų likimas tokiame pat sudėtingame ir prieštaringame Lietuvos gyvenimo tarpsnyje.


  • Autorius: Julius Jurginis
  • Leidėjas: Gairės
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 18x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098192124

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Julius Jurginis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julius Jurginis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydytojas Andrius Domaševičius. Laikas ir amžininkai" perkama kartu