0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 6.90 € (66%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu


2021-08-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu" aprašymas

Gerard`o Depardieu ir žurnalisto Laurent`o Neumanno pokalbių knygoje „Gyvas!“ apie savo audringą gyvenimą atvirai pasakoja 2008 m. gruodžio 27 d. šešiasdešimtmetį atšventęs G. Depardieu - garsus prancūzų aktorius, kine ir televizijoje sukūręs daugiau kaip 180 vaidmenų, pelnęs prestižinių apdovanojimų.

„Štai kur „gerai išklausytas kūrinys“! Atitinkantis šiandieninį mano nusiteikimą. Šie Laurent’o Neumanno sumanyti pokalbiai leido man vėl atgaivinti malonius prisiminimus ir perkratyti atmintyje nemalonius dalykus. Be jokio jo nei, tikiuosi, mano nuolaidžiavimo.
Ši knyga, žvelgiant nuo mano penkiasdešimt penkerių metu kalvos, leidžia manyti, kad nesu nei pabaisa, nei geruolis. Tiesiog noriu papasakoti apie žmones, kuriuos myliu ir kurie myli mane, neversdamas jų dėl to kentėti. Ir pripažindamas nesaikingos savo prigimties kraštutinumus“
– teigia garsus prancūzų aktorius, kine ir televizijoje sukūręs daugiau kaip 180 vaidmenų, Gerard’as Depardieu.

Knyga „Gyvas!“ – tai nuoširdus pasakojimas apie kūrybą, darbą, šeimą, meilę, netektis, skausmą ir viltį.


  • Autorius: Gerard Depardieu
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 334
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094010354

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Gerard Depardieu parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gerard Depardieu tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvas! Pokalbiai su Laurent'u Neumannu" perkama kartu