0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 13.68 SoldOut
Knygos "Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius" aprašymas

1629 m. Krokuvoje buvo išspausdintas garsaus dominikonų pamokslininko Fabijono Birkowskio (1566-1636) pamokslas "Apie šventuosius atvaizdus, kaip jie turi būti gerbiami.

Knygoje "Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius"publikuojama pamokslo faksimilė, vertimas į lietuvių kalbą ir kolektyvinė studija.

Pamoksle Fabijonas Birkowskis teologiniais argumentais, istoriniais siužetais ir spalvingais pasakojimais-toposais gina šventųjų atvaizdų buvimą Bažnyčioje. Pamokslininkas iškelia svarbiausias bažnytinio (ir religinio) meno temas: Jėzaus originaliųjų atvaizdų-atspaudų drobulėse prigimtį, metaforinius ar simbolinius atvaizdus, šventųjų vaizdavimą, atvaizdų stebuklingumą, bažnyčios kaip Dangiškosios Jeruzalės atvaizdo puošybą. Jo aptariamų atvaizdų prigimtyje glūdi žodžio ir vaizdo sąveika. Šventasis Raštas - Dievo žodis, visų šventųjų atvaizdųšaltinis ir jų suvokimo pagrindas. Todėl atvaizdai skaitomi tarsi knygos, iš jų mokomasi kaip išraštųParašykite atsiliepimą apie "Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Tojana Račiūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Tojana Račiūnaitė su knyga Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Tojana Račiūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvas žodis, gyvas vaizdas. Fabijono Birkowskio pamokslas apie šventuosius" perkama kartu