-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvatė ir driežas

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvatė ir driežas" aprašymas

Susipažinkite su dviem dykumos gyventojais – gyvate ir driežu. Penkiolikoje trumpų apsakymų autorė Joy Cowley pasakoja apie jų nuotykius, ginčus, emocijas ir verslo planą, kuris leistų atskleisti geriausius abiejų talentus. „Gyvatė ir driežas“ – vaikams skirtas alegorinis pasakojimas, kuriame dviejų dykumos gyventojų istorijos moko svarbiausių žmogiškų vertybių. Vaizduotę žadina įsimintinos Gavin Bishop iliustracijos, kurios fiksuoja naujųjų draugų kartu leidžiamą laiką.

Gyvatės ir driežo charakteriai – skirtingi, tačiau puikiai papildo vienas kitą. Gyvatė šiek tiek egocentriška, ji vertina eleganciją ir ramybę. Driežas – nenustygstantis vietoje ir gyvybingas nenuorama. Jų būdo skirtumai kuria pasakaičių įtampą, o ginčai palaiko pasakojamų istorijų siužeto gyvybingumą. Gyvatė dažnai bando išsaugoti pusiausvyrą tarp savo instinktų ir deramo elgesio – pavyzdžiui, ji pripažįsta, kad kadaise suvalgė vieną iš 97 driežo giminaičių. Bet čia pat primena, kad jis buvo visai gardus.

Knygelę „Gyvatė ir driežas“ papildančios spalvingos iliustracijos sustiprina įstorijų įspūdį. Ryškių spalvų dykumos paveikslėliai suteikia vaikams galimybę nukeliauti į tolimą pasaulį, kur du draugai padėdami vienas kitam ir retkarčiais besiginčydami leidžia dienas, kupinas neįprastų nuotykių.

Penkiolika lengvai skaitomų, įtraukiančių ir pamokančių istorijų – puikus pasirinkimas skaitantiems vaikams, įsiilgusiems įtraukiančių istorijų laisvalaikiui arba prieš miegą. Šios iliustruotos pasakos prikaustys dėmesį, prie jų norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Jon Cowley teigia, kad sukurti gyvatės ir driežo personažus ją įkvėpė santykisaisu vyru. Ji pati save laiko driežu, tuo tarpu vyras primena kiek egoistišką, ramią gyvatę. Nuotykių knyga „Gyvatė ir driežas“ pelnė Naujosios Zelandijos autorei prestižinę šalies vaikų literatūros premiją. Jos komisijos pirmininkė teigė, kad žiuri užbūrė užtikrintas autorės kalbėjimo stilius, humoras ir švelnios, neįkyrios įžvalgos apie draugystės prigimtį.

„Gyvatė ir driežas – kvaištelėjęs duetas, kurį lengva įsimylėti. Jie nuolat pykstasi, leidžiasi į abejotinus ir netikėtus nuotykius ir rungtyniauja, kuris papasakos kuo labiau neįtikėtiną istoriją. Nepaisant to, kartais pasitaikanti trintis nemažina jų traukos vienas kitam.“
Kiwi Families


  • Autorius: Joy Cowley, Gavin Bishop
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222050

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvatė ir driežas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gyvatė ir driežas", kurį pristato Gavin Bishop, Joy Cowley. Siūlome ne tik išsamų "Gyvatė ir driežas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gavin Bishop, Joy Cowley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gyvatė ir driežas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gyvatė ir driežas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gyvatė ir driežas" perkama kartu