Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenamoji aplinka ir ekologija

9,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 9.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenamoji aplinka ir ekologija" aprašymas

Šioje knygoje galima rasti patarimų, kaip išlikti jaunam ir sveikam be jokių stebuklingų vaistų. Tiesiog susitvarkykime aplinką taip, kaip ją tvarkė mūsų senoliai, išgyvendavę po šimtą ir daugiau metų.
Mūsų protėviai iš patirties žinojo, kad reikiamas želdynų kiekis gyvenamojoje aplinkoje užtikrina tinkamas gyvenimo sąlygas, nuo seno buvo susiklosčiusios sveikų gyventi pastatų statybos ir sveiko maisto gamybos tradicijos. Šiandien kiekvienas, kuris turi lopelį žemės, rūpinasi ne tik kaimynus stebinančių pastatų rentimu ar retų augalų puoselėjimu, bet ir kaip užsiauginti neužteršto maisto sau ir savo šeimai. Ši knyga - tai patarimų rinkinys žmonėms norintiems apsigyventi kaime, susikurti sveiką aplinką ir išsiauginti sveiką maistą. Knygoje plačiai aprašytos senosios lietuvių tradicijos, susipažinsime su miško ir sodo medžiais tinkamais sodyboms papuošti bei jų mistinėmis savybėmis. Taip pat čia galima rasti patarimų iš ko statyti ir kaip geriau išsiplanuoti namą. Kadangi Lietuvai šiuo metu itin aktualus maisto klausimas, knygoje nemažai vietos skirta ekologinei gamybai tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse.


  • Autorius: Šarūnas Laužadis
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955695844

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenamoji aplinka ir ekologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenamoji aplinka ir ekologija", Šarūnas Laužadis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šarūnas Laužadis su knyga "Gyvenamoji aplinka ir ekologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenamoji aplinka ir ekologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarūnas Laužadis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenamoji aplinka ir ekologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenamoji aplinka ir ekologija" perkama kartu