0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimai ant dyglių

5,13 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 5.13 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimai ant dyglių" aprašymas

Knyga sudaryta miesto ir kaimo,darbo, kūrybos ir mokslo žmonėms , tikslu garsiai pareikšti , kad : valstybės gerbūvio pagrindas yra- piliečių darbo sugebėjimas, valstybės kvalifikacija, gaminamos produkcijos sudėtingumas- valstybės prekybos pasiūla atitinkančia laiko poreikiui, piliečių vidutinis išsilavinimas, valstybės mokslo lygis atitinkantis dabartinės ir rytdienos poreikiams.Šiuo metu yra susiformavusi tiktai Lietuvos liaudį valdanti prievartinė valdžia,siekianti vienberibio turtėjimo bei liaudies nuskurdinimo ir sunaikinimo . Šitai būtinai atves Lietuvą prie susinaikinimo iš vidaus .Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimai ant dyglių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvenimai ant dyglių", kurią skaitytojams dovanoja Boleslovas Bilotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Boleslovas Bilotas su knyga "Gyvenimai ant dyglių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimai ant dyglių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Boleslovas Bilotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimai ant dyglių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimai ant dyglių" perkama kartu