0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-23 Janin

Perskaičiau per diena, puiki knyga, rekomenduoju, tiems, kas bando susitvarkyti su savo nerimu!

Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo" aprašymas

„Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo“ – knyga, kurioje pasaulyje pripažintas garsus psichoterapeutas Klausas Bernhardtas, remdamasis naujausiais smegenų tyrimų rezultatais ir ilgamete patirtimi, pasakoja kaip išvengti nerimo, neigiamų nuostatų, baimės ir susigrąžinti ramybę ir dvasinę sveikatą.

Šiandienos žmogus gyvena įtemptą gyvenimą, kuriame pagrindinė valiuta yra laikas. Jo, deja, nepadauginsi, tad tenka suktis, kaip išmanai. O tai sukelia nuolatinį jausmą, kad kažko nepadarei, nespėjai, neišpildei. Taip pamažu mūsų sąmonėje apsigyvena nerimas. Širdis pašoka ir pradeda plakti pašėlusiu tempu, ima trūkti oro, sukasi galva, netenkama kontrolės – kūnas ima drebėti, o drebulį keičia karščio banga ir suprakaitavę delnai. Tai – panikos ataka, kurią patyrė ne vienas.

Kaip teigia psichoterapeutas Karlas Bernhardtas, jaudinasi visi – tiek kalbėdami prieš auditoriją, tiek patekę į neįprastą situaciją, tiek priimdami svarbų gyvenimo sprendimą. Tačiau kartais jaudulys įgyja neįprastas, viską peržengiančias formas. Jis perauga į nerimą, kuris virsta panika. Peržengus šią ribą, būtina imtis priemonių. Kaip tai padaryti Karlas Bernhardtas žingsnis po žingsnio moko knygoje „Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo“.

Pasitelkdamas naujausius neurologijos mokslo laimėjimus ir sujungdamas juos su veiksmingomis psichoterapijos priemonėmis, Karlas Bernhardtas padės skaitytojams sustabdyti nerimą ir paniką, kurie trukdo mėgautis gyvenimu. Juk išmokys pasakyti "ne" nuobodžiam darbui, toksiškiems santykiams ar nemaloniai aplinkai. „Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo“ siūlo skaitytojams išeitį. Tūkstančių žmonių išbandytos minčių treniruotės bei įpročių laužymo technologijos ir metodai padės atrasti tikrąsias nerimo priežastis. Naujas požiūris į neigiamas mintis ir situacijas padės geriau pasiruošti baimę keliančioms situacijoms ir jas nesunkiai įveikti.

Karlas Bernhardtas kviečia sužinoti kaip veikia mūsų smegenis. Anot jo, mūsų kūnas dažnai siunčia signalus apie kylantį nerimą, tad būtina išmokti juos perskaityti. Knygoje psichoterapeutas pateikia penkias taisykles vidinei minčių kalbai atpažinti, pakeisti ir patarimus, kaip tai daryti kasdien. Jo tikslas – įkvėpti pasitikėjimo, padėti įžvelgti naujas galimybes ir išlaisvinti nuo destruktyvių nuostatų.

Karlas Bernhardtas teigia, kad nerimo priepuolius gali sukelti daugybė veiksnių – santykiai, darbas, net maistas. „Tačiau negatyvios mintys yra pagrindinė nerimo problemų priežastis. Kiekviena iš mūsų minčių sukuria sinapses mūsų galvoje – jungtis tarp nervinių ląstelių, neuronų. Kuo stipresnės emocijos slepiasi po šiomis mintimis (tiek teigiamomis, tiek neigiamomis), tuo didesnė šių neuronų tinklų įtampa. Tad kiekvienas, kuris nešiojasi neigiamas mintis pernelyg ilgai, atiduoda dalį smegenų informacijos „greitkeliui“, vedančiam nerimo link. Gera naujiena ta, kad įmanoma išmokyti smegenis šį „greitkelį“ apvažiuoti ir išvengti panikos priepuolių“, – paskoja psichoterapeutas. Apie lengviausią ir efektyviausią būdą tai padaryti jis pasakoja savo knygoje „Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo“.

Iš vokiečių kalbos vertė Violeta Žemaitienė


  • Autorius: Klaus Bernhardt
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131909

2020-10-23

Perskaičiau per diena, puiki knyga, rekomenduoju, tiems, kas bando susitvarkyti su savo nerimu!

2020-07-23

Pati geriausia tokio pobūdžio knyga su naujaisiais tyrimais ir pasiektais rezultatais. Daug vertingų patarimų, metodikos, paaiškinimų. Pateikta paprastai ir aiškiai. Labai rekomenduoju tiems, kurie turi panikos, baimės, nerimo priepuolių.

2018-12-08

Puiki knyga tam kas turi baimių

2018-09-19

Nuostabi knyga kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Klaus Bernhardt parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Klaus Bernhardt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas be nuostatų, baimės ir nerimo" perkama kartu