0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas be pabaigos

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-10-16 Vygandas

Beveik mokslinė - fantastinė knyga. beveik romanas. Beveik nuvylė...


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.39 SoldOut

Knygos "Gyvenimas be pabaigos" aprašymas

Per metus Žemėje miršta 59 milijonai žmonių, per dieną – virš pusantro šimto tūkstančių ir beveik du žmonės kiekvieną sekundę. Žemės paviršius yra vienas didelis aukuras, ant kurio nuolat kraunama auka dievams. Tačiau į visiems savaime suprantamą mirties klausimą žinomas Prancūzijos rašytojas ir visuomenės veikėjas Frédéric Beigbeder knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ žvelgia kitaip: ar žmogus būtinai turi mirti?Prisimenate bestselerį „Meilė trunka trejus metus“? Dabar jo autorius, naktinių klubų pažiba, reklamos ir televizijos žvaigždė ieško atsakymų į fundamentalius gyvenimo ir mirties klausimus. Tiesiogine prasme.


Iš barų liūto ir lovelaso virtęs ramiu šeimos vyru, pavyzdingu sutuoktiniu ir mylinčiu tėvu, Frédéric Beigbeder nusprendė, kad duos dviems savo dukroms viską, ko šios užsigeis. Kadangi pažadėjo jauniausiai dešimties metų dukrai, jog gyvens amžinai ir niekada nemirs, dabar jis priverstas atsakyti už savo žodžius ir ištesėti pažadą. Kita vertus, ieškoti nemirtingumo paslapties jį kursto ir asmeninis interesas. Perkopus penkias dešimtis, apie mirtį ima galvoti kiekvienas, dažnas su tam tikra baime. Kaip nebijoti ir nesukti dėl jos galvos? Atsakymas – žinoti, jog niekada nemirsi.


Knygoje „Gyvenimas be pabaigos“ Frédéric Beigbeder praveria talentingiausių biologų ir genetikų laboratorijų duris, lankosi progresyviausiose medicinos klinikose, analizuoja naujausius mokslo atradimus. Ir viskas tam, kad rastų išganingąjį atsakymą į klausimą apie nemirtingumą.


Jūs tikriausiai taip pat naktinį klubą iškeitėte į salę su treniruokliais ir svarmenimis. Šiek tiek atidžiau stebite savo mitybą, laikotės dienos režimo, miegate bent po septynias valandas. Iš tokio gyvenimo būdo įžūliai ir kandžiai šaiposi Frédéric Beigbeder, bet tuo pat metu pripažįsta pats tą darantis. „Gyvenimas be pabaigos“ – visos kartos kolektyvinė biografija. Kartos, bailiai drebančios išgirdus mirties vardą, ir nuolat ieškančios recepto kaip gyventi amžinai. Net jei kartais ši knyga atrodo kaip mokslinė fantastika - tai tikri pokalbiai ir faktai.


Frédéric Beigbeder parašė jau ne vieną bestseleriu tapusį kūrinį. Jo knygos pasižymi unikaliu ir tik šiam autoriui būdingu stiliumi – čia humoras jungiasi su autoironija ir plačiais kultūriniais kontekstais.

Iš prancūzų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė


  • Autorius: Frederic Beigbeder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663437

2019-10-16

Beveik mokslinė - fantastinė knyga. beveik romanas. Beveik nuvylė...

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas be pabaigos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvenimas be pabaigos", kurią skaitytojams dovanoja Frederic Beigbeder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Frederic Beigbeder su knyga "Gyvenimas be pabaigos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas be pabaigos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frederic Beigbeder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas be pabaigos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas be pabaigos" perkama kartu