Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas be šešėlio

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 2,60 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-24 Vi

Patiko knyga, lengvai skaitoma. Norėtųsi dar panašią perskaityti.


2022-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas be šešėlio" aprašymas

Autorė Rasa Andrikienė jau 10 metų konsultuoja šeimas, poras ir individualiai. Užsiima geštalto psichologija , t. y . nagrinėja „traumines“ praeities, dažniausiai, vaikystės patirtis, nes anksčiau ar vėliau visi trauminiai įvykiai, kurie buvo „užkonservuoti“, ima „rūgti“ ir „dangteliai pradeda šaudyti“...

Knygoje „Gyvenimas be šešėlio“ - vaizdingai pasakojamos neretai kino filmų siužetų vertos pacientų istorijos.

Po pacientų sielą autorė pradeda nagrinėti nuo pat vaikystės, iššniukštinėdama visas kertines jų gyvenimo stoteles, santykius su tėvais, draugais, vyrais, savimi. Atskleidžia tikrąją nesąmoningų, gyvenimą griaunančių impulsų prigimtį.

Išvalant senas žaizdas išvalomos ir senos programos, vienokios ar kitokios trauminės patirtys, ant kurių statomas naujas gyvenimas.

Kiekvienos istorijos gale psichologinis paaiškinimas. Knygos „Gyvenimas be šešėlio“ istorijose neabejotinai identifikuosime save ir savo gyvenimo gabalėlį. Išmoksime pažiūrėti į akis savo baimėms, silpnumui, ydoms ir su viskuo nuoširdžiai dirbti.

Ar tu gyveni savo gyvenimą, ar gyvenimas gyvena tave?


  • Autorius: Rasa Andrikienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147443

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-24

Patiko knyga, lengvai skaitoma. Norėtųsi dar panašią perskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas be šešėlio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Rasa Andrikienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimas be šešėlio", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimas be šešėlio" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimas be šešėlio" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimas be šešėlio"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Andrikienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas be šešėlio" perkama kartu