0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 21,49 €*
Sutaupote: 6.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės


2021-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės" aprašymas

Igno Staškevičiaus knygoje „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ skaitytojai ras interviu su įvairiais lietuviais ar lietuvių kilmės žmonėmis, skirtingose srityse garsinančiais mūsų šalį. Dalį pokalbių galėjote rasti autoriaus tinklaraštyje „Maratono laukas“, tačiau interneto formatas nedėkingas ilgiems tekstams, todėl knygoje – nesutrumpinti, pilni, nepaprastai įdomūs pokalbiai.

Publicistinės knygos „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ pašnekovai – labai įvairūs žmonės, kuriuos Ignas Staškevičius 2016-2020 metais kalbino gyvai. Vieni pokalbiai vyko Lietuvoje, kiti – toli už jos ribų. Susitikimuose dažniausiai skambėjo lietuvių kalba, o dalį pašnekesių teko išversti iš anglų ar rusų kalbų.

Ignas Staškevičius savo pašnekovams klausimus suformulavo taip, kad jie savo pasisakymais tarsi diskutuotų su kitais, jiems nematomais, knygos veikėjais. Todėl skaitytojas gauna progą į tą patį reiškinį žvilgtelėti keliais skirtingais kampais. Interviu temos – įvairios. Iškilios asmenybės apsvarstė svarbiausias žmogaus vertybes, kalbėjo apie kasdienybės smulkmenas, dalijosi nuomonėmis apie aktualius reiškinius, patirtimis ir prisiminimais apie mūsų šalies praeitį.

Leidinio „Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ pašnekovai – politikai, dvasininkai, medikai, filosofai, menininkai. Geriausi savo srities specialistai. Knygoje perskaitysite Vytauto Landsbergio, fotografų Antano Sutkaus ir Rimaldo Vikšraičio, aktorės Rutos Lee, profesorės Irenos Veisaitės, krišnaitų dvasininko Šatakulos das, filosofo Alphonso Lingio, džiazo atlikėjo Vladimiro Tarasovo ir kitų ypatingų asmenybių mintis.

„Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės“ – intelektuali knyga, tuo pačiu kurianti jaukią pokalbio atmosferą.

Ignas Staškevičius (g. 1970) – verslininkas, tinklaraštininkas, knygų autorius, taip pat maratonininkas (yra išleidęs publicistinę knygą „Maratono laukas“), aistringas keliautojas, visuomenininkas, už nuopelnus Vilniaus miestui apdovanotas Švento Kristoforo statulėle.

Trumpas aprašymas kviečia į artimesnę pažintį su Lietuvą garsinančiais žmonėmis. Online knygyne rasite ir daugiau publicistinio žanro bei įvairių siužetų knygų. Kviečiame jas įsigyti internetu – pigiau ir saugiau. Norite sutaupyti? Gerų kainų verta pasidairyti tarp karščiausių akcijų ir teminių išpardavimų. Rinktis knygas padeda mūsų parengti aprašymai, santraukos, virtualios ištraukos ir nurodytas puslapių skaičius. Vis dar nežinote, ką pirkti? Atsižvelkite į skaitytojų apžvalgas, komentarus bei atsiliepimus.Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės, kurią skaitytojams dovanoja Ignas Staškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignas Staškevičius su knyga Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Staškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas jų žodžiais: pokalbiai iš esmės" perkama kartu