-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 1,00 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" aprašymas

Nacionalinės premijos laureatės knyga "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" apie Nacionalinės premijos laureatą neturi jokių nacionalinio sustabarėjimo žymių. Monografija parašyta beletrizuota kritikos kalba, į ją įsipina autorės laiškai poetui, pokalbiai su juo, autorefleksijos, kūrybos vertinimas žmogiškuoju, socialiniu, kultūros verčių požiūriu.

V. Daujotytė tartum atrado savo poetą, kurio atvaizdas teikia galimybių kalbėti apie poezijos esmę, biografijos ir kūrybos sąlyčius, aiškintis eilėraščio paprastumo stebuklą, tradicijas ir modernumo jungtis.

Apmąstymų lauke savaime atsiranda J. Strielkūno kartos kiti vardai, jos likimas ir išlikimas, atlaikantis atidų fenomenologinės analizės žvilgsnį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną", Viktorija Daujotytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktorija Daujotytė su knyga "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Daujotytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas prie turgaus. Monografija apie Joną Strielkūną" perkama kartu