-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias

Kaina: 3,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" aprašymas

Knyga skirta visiems, kurie savo gyvenime yra susidūrę su kančia, ilgalaikiu sveikatos sutrikimu, negalia, sielvartu, depresija, nerimu. Čia dėstoma katalikiška samprata apie kiekvieno žmogaus gyvenimo orumą ir vertę ? tai atsakas triukšmingai reiškiamai nuomonei, kuria peršamos lengvos išeitys, įskaitant net ir savižudybę kitiems padedant. Asmeninė patirtis paskatino autorių parašyti šią knygelę, kurioje skaitytojas ras praktinių patarimų, apmąstymų ir maldų, padedančių įprasminti savo kentėjimus ir su viltimi kurti gyvenimą, kupiną ne vien tik kančios.

Nikas Donelis yra Lankasterio vyskupijos diakonas ir pats kenčia dėl lėtinės ligos.

Vertė Rasa TuskenytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias", Nick Donnelly. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nick Donnelly su knyga "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nick Donnelly. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" perkama kartu