0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas yra laimė

Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 2.10 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas yra laimė" aprašymas

AUTOBIOGRAFINĖS INTERPRETACIJOS

Virginija Jasukaitytė gimė ir augo Pumpučiuose (Šiaulių raj.). 1977 m. baigė Vilniaus universiteto Filologijos fakultetą, kur studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Nuo 1980 m. dirbo Lietuvos knygų rūmuose, vėliau – Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Knygos autorė – viena iš Lietuvos nacionalinės retrospektyviosios bibliografijos rengėjų.

„Gyvenimas yra laimė“ – tai literatūrinis V. Jasukaitytės debiutas. Pasaulis matomas vaiko, paauglės akimis, atskleidžiami šeimos, aplinkos veiksniai, formavę jos ir sesers, rašytojos signatarės Vidmantės Jasukaitytės, gyvenimo pasirinkimus, nuostatas. Per konkrečius šeimos gyvenimo epizodus išryškinamos bendros žmonių vertybės, turtingas kultūrinis ir dvasinis paveldas, pasaulio visumos samprata.Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas yra laimė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Gyvenimas yra laimė", kurią skaitytojams dovanoja Virginija Jasukaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginija Jasukaitytė su knyga "Gyvenimas yra laimė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimas yra laimė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginija Jasukaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimas yra laimė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimas yra laimė" perkama kartu