0

Gyvenimo ir mokslo vingiuose

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gyvenimo ir mokslo vingiuose


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyvenimo ir mokslo vingiuose" aprašymas
Knygoje aprašomas profesoriaus habilituoto daktaro Juozo Paškevičiaus gyvenimas ir darbai, taip pat su juo susijusi kaimo, kuriame jis gimė ir užaugo, gyvenimo istorija. Jautriai atskleidžiama autoriaus nepriteklių vaikystė ir paauglystė, sovietų valdžios naikinamas kaimas, pasiryžimas mokytis, prievarta vokiečių ir rusų komisariatuose, pavojus dirbant Musninkuose, šeimyninis gyvenimas, meilė sūnui Algimantui ir dukteriai Jūratei, kolektyvinių sodų kūrimas, kelionės į Lenkiją, Čekoslovakiją, Vokietijos DR, Rumuniją, Vengriją, motinos ir žmonos netektis, sielvartinga vienatvė.
Pedagoginis, mokslinis ir organizacinis darbas Vilniaus universitete, Lietuvoje ir už jos ribų apima 60 metų laikotarpį (1949–2009), tai dalis Lietuvos geologijos istorijos. Per šį palyginti ilgą laikotarpį Vilniaus universitete jis skaitė daug geologijos kursų, prisidėjo prie daugiau kaip 1100 geologų parengimo, dalyvavo geologinėse ekspedicijose Lietuvoje, Europoje ir Azijoje, aktyviai dirbo mokslinį darbą (atradimai paleontologijos, stratigrafijos ir tektonikos srityse), lankėsi užsienio mokymo ir mokslo institutuose ir universitetuose, dalyvavo bendruose tyrimo projektuose, organizavo mokslines konferencijas Vilniuje, skaitė pranešimus respublikinėse, sąjunginėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, jo pastangomis buvo atkurtas Vilniaus universiteto Geologijos muziejus, grąžinta klasikinės geologijos specialybė, įsteigtas „Geologijos“ žurnalas ir kt.
Knyga skiriama geologams, gamtininkams, dabužiečiams, visuomenei, besidominčiai gamtos mokslų ir personalijų istorija.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo ir mokslo vingiuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimo ir mokslo vingiuose, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Paškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Paškevičius su knyga Gyvenimo ir mokslo vingiuose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimo ir mokslo vingiuose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Paškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimo ir mokslo vingiuose palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvenimo ir mokslo vingiuose" perkama kartu