⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo menas

Kaina: 18,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 18.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimo menas" aprašymas

Knygos „Gyvenimo menas“ autorius Dietrichas von Hildebrandas – vienas garsiausių XX a. filosofų ir teologų. Jo kartu su žmona Alice von Hildebrand parašytą knygą galima pavadinti tikru moralinio gyvenimo vadovu. Ją sudaro aštuonios esė apie dorybines laikysenas, kurios yra būtinos siekiant laimės ir bendrojo gėrio.

Katalikų Bažnyčios Katekizmas moko: „Dorybė yra pastovus ir tvirtas polinkis daryti gera. Ji leidžia žmogui ne tik daryti gerus darbus, bet ir atskleisti geriausia, ką pats turi.“ KBK nurodo keturias pagrindines dorybes – tai protingumas, teisingumas, tvirtumas ir susivaldymas. Apie jas buriasi visos kitos.

Garsių filosofų pora kalba apie pamatines dorybines laikysenas – tai pagarba, ištikimybė, atsakingumas, tiesos meilė, gerumas, bendrystė ir viltis. Nenusižengsime tiesai sakydami, kad jos taip pat vadintinos pagrindinėmis dorybėmis, nes tiek dorybinės laikysenos, tiek pagrindinės dorybės yra „tvirtos nuostatos, tvarūs polinkiai, pastovios proto ir valios tobulumo apraiškos, rikiuojančios mūsų veiksmus ir valdančios mūsų elgesį“ (KBK). Tiek vienos, tiek kitos atskleidžia dorovinio grožio pasaulį, Viešpaties šlovę savo kūrinyje. Itin gražiai tokį teisėtą pliuralizmą dorybių mokymo srityje nusako Bažnyčios mokytojo šv. Pranciškaus Salezo ištarmė: „Iš tų pačių žiedų galima supinti skirtingus vainikus, ir kiekvienas bus saviškai gražus.“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo menas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Alice von Hildebrand, Dietrich von Hildebrand pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo menas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo menas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo menas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo menas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alice von Hildebrand, Dietrich von Hildebrand tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo menas" perkama kartu