0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo mokslas

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 2.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimo mokslas" aprašymas

Knygoje spausdinami du populiarūs austrų psichologo A. Adlerio veikalai: „Gyvenimo mokslas“ ir „Homoseksualumo problema“. Pirmajame remiantis individualiosios psichologijos mokyklos principais aiškinama, kaip formuojasi menkavertiškumo kompleksas ir kokiais būdais žmogus mėgina jį kompensuoti. Antrajame veikale autorius aiškina žmogaus homoseksualumo kaip seksualinio iškrypimo prigimtį ir jo terapiją.


  • Autorius: Alfred Adler
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094210

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo mokslas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Alfred Adler parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo mokslas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo mokslas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo mokslas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo mokslas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfred Adler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo mokslas" perkama kartu