0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.09 SoldOut

Knygos "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)" aprašymas

Rašytojo Liudo Dovydėno kūrybą skaito aktorė Olita Dautartaitė.Daugiausia skaitytojams Liudo Dovydėno (1906-2000) vardas asocijuojasi su romanu "Broliai Domeikos" (1936 m.). Pasak A. Nykos Niliūno, vienas iš didžiausių L. Dovydėno knygoms būdingų savybių - sugebėjimas vaizduoti žmones. L. Dovydėnas turėjo išskirtinę Dievo dovaną vaizdingai, su humoru ar lyrikos gaidele pasakoti istorijas, puikiai pažindamas kaimo aplinką, natūraliai imdamas palyginimus iš gamtos, į savo vaizduotę įtraukdamas seną ir jauną, turtingą ir vargšą.Keletas L. Dovydėno apsakymų ir pasakų įgarsinta kompaktinių plokštelių rinkinyje "Gyvenimo pilnatvė". Rašytojo kūrybai būdingi vaiko pojūčiai, laiką, žmones ir nuostabius gamtos vaizdus.3 CD rinkinys:

- Apsakymai ir apysaka (66 min.)

- Pasakos (78 min.)

- Humoristinės pasakos (55 min.)


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)", Liudas Dovydėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liudas Dovydėnas su knyga "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudas Dovydėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvenimo pilnatvė. Pasakos, apsakymai, apysaka (3 CD)" perkama kartu