Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema

4.5
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 18,89 €
Kaina su kodu: 17,00 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2011-10-21 Agnis

Labai gera knyga, man labai patiko. Rekomenduociau paskaityti kas domisi tradycine Rytu medicina.


2024-07-31 18.893 InStock
Į krepšelį 17,00 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ aprašymas

Knyga „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ pasakoja apie čakrų įtaką mūsų sveikatai, galiai bei teikia patarimus apie tai, kaip praplėsti dvasinį sąmoningumą. Tai praktinis vadovas apie tai, kas paprastai laikoma labai dvasiniu dalyku. Kadangi dvasiniai dalykai taip dažnai yra laikomi nepraktiškais ar sunkiai pasiekiamais, šioje knygoje į dvasinę sritį yra žvelgiama kitaip ir yra nagrinėjama kaip giliai ji yra įsirėžusi į mūsų kasdienį gyvenimą. Žmonės tik tada supras ir įvertins savo dvasinę prigimtį, kai pamatys, kad verta ir praktiška tai daryti.

Knygoje „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ aprašyti fiziniai pratimai, poetiškos meditacijos bei vizualizacijos jums padės:

„įžeminti” ir centruoti jūsų energiją,
atidaryti, uždaryti bei subalansuoti jūsų seksualinę energiją,
sustiprinti asmenines galias ir energiją,
atverti širdį meilei ir atjautai,
naudotis garsais sąmonei atverti,
vystyti intuiciją,
plėsti sąmoningumą.

Kūnas yra sąmonės transporto priemonė. Čakros – tai gyvenimo ratai, varantys šią mašiną per gyvenimo išbandymus, vargus ir pokyčius. Norint, kad mašina gerai tarnautų, reikia turėti naudojimosi ja instrukciją, taip pat ir žemėlapį. Šis žemėlapis, kaip ir įprasti žemėlapiai, neparodys jums, kur reikia eiti, tačiau padės jums neišklysti iš kelio. Jo paskirtis – septynių archetipinių lygmenų, taip smarkiai veikiančių mūsų gyvenimus, suderinimas.

Visos septynios čakros kartu sukuria visybę, sujungiančią kūną, protą ir sielą. Išlaisvindamos mūsų sielą ir leisdamos mūsų svajonėms išsipildyti, čakros tarsi ratai veža mus per gyvenimą.

Kiekviena čakra – tai tilto, jungiančio materiją su sąmone, laiptelis. Taigi šios kelionės metu pabuvosime įvairiose gyvenimo srityse: nuo somatinio fizinio ir instinktyvaus suvokimo lygmens per socialinio bendravimo tarpasmeninį lygmenį iki abstrakčios, esančios už asmeninės ribų, sąmonės. Supratę, atvėrę ir sujungę visas čakras, galėsime nutiesti tiltą tarp materijos ir sąmonės, suvoksime, kad patys esame Vaivorykštės tiltas, jungiantis žemę su dangumi.


  • Autorius: Anodea Judith
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 404
  • Formatas: 16x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955958550

2017-07-27

Pati knyga ir joje slypinčios žinios-vertingos,tačiau gausu akį rėžiančių rašybos klaidų bei aiškiai matomo blogo,nelogiško vertimo kai kuriose knygos vietose.

2011-10-21

Labai gera knyga, man labai patiko. Rekomenduociau paskaityti kas domisi tradycine Rytu medicina.

2010-09-29

Istigau su sia knyga jau metai,Idomi knyga,bet skaitymui reikai nusiteigti,tai ne taip pasiskaitymai. Labai daug vertingos informacijos,gal ir per daug ispusta,bet verta demesio.

2009-11-19

tai ne lengvai skaitomas romas,bet knyga skirta zmonems norintiems patiema dirti su savo kunu,yra daug pratymu,kaip atverti cakras,patarymu kaip maitintis. Idomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Anodea Judith pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anodea Judith tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Gyvenimo ratai. Kaip naudotis čakrų sistema“ perkama kartu