⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo tikslas

Kaina: 0,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimo tikslas" aprašymas

Šioje knygelėje „Gyvenimo tikslas“ skaitytojui paminėtos iškilios su Panemune susijusios asmenybės, nuveikti jų dideli darbai. Daugiausia vietos skiriama Antanui Petraičiui, jo veiklai, kilniems tikslams, Įnašui į jaunimo švietimą ir reikšmingam palikimui ateities kartoms.


  • Autorius: Petrė Petraitienė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 79
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955568513

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo tikslas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Petrė Petraitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo tikslas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo tikslas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo tikslas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo tikslas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Petrė Petraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo tikslas" perkama kartu