Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.24 SoldOut

Knygos "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą" aprašymas

Rusų autorius mistikas Vadim Zeland knygoje „Gyvenimo transerfingas 2“ tęsia analizę ir pamąstymus, atsako į įvairiausius skaitytojų klausimus, intriguoja neįprastu požiūriu ir naujai atveriamomis sąmoningumo galimybėmis.
Realybė, kurioje mes gyvename, jau seniai pasikeitusi. Civilizacija žaibiškai perėjo nuo natūralaus žmogaus būvio prie technologijų valdomos visuomenės. Šiuolaikiniai žmonės nebėra laisvi individai, o greičiau sistemos elementai, kurių energetika ir sąmoningumas visiškai jai pavaldūs. Rusų mistikas Vadimas Zelandas ragina išsivaduoti nuo stingulio, kuriame esame užrakinti: nustoti valgyti maistą, kuris mums brukamas, ar gerti vaistus nuo išgalvotų ligų.
Antrojoje Gyvenimo transerfingo serijos knygoje autorius labiau gilinasi į mūsų mitybos įpročius, aptaria vertingų augalų, vaisių, daržovių savybes, energijos didinimo principus, detoksikacijos galimybes. Ar galite patikėti, kad gerti pieną – nesveika? Ar žinote, kad pagrindinis sveikatos šaltinis – gyvasis vanduo, gyvasis oras ir gyvasis maistas?
Esate kviečiami į išlaisvinančią sąmoningumo kelionę, kuri paskatins mąstyti kitaip.


  • Autorius: Vadim Zeland
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090102350

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Vadim Zeland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vadim Zeland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimo transerfingas 2. Raktas į sąmoningą gyvenimą" perkama kartu